Pirmoji „Ekrano“ futbolininkų pergalė

Pirmąją pergalę Lietuvos I lygos čempionate iškovojo FK „Ekranas“. Šįvakar panevėžiečiai namuose rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo praėjusiame sezone Lietuvos A lygoje rungtyniavusius Alytaus „Dainavos“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje (42-ąją rungtynių minutę) aikštės šeimininkams įvartį pelnė ukrainietis Andrejus Karvackis. Po pertraukos, 63-ąją mačo minutę, panevėžiečių pergalę įtvirtino Motiejus Slivka.

„Ekrano“ pergalė galėjo būti dar didesnė – 23-ąją susitikimo minutę Kotaro Amemiya nerealizavo į „Dainavos“ komandos vartus skirto 11 metrų baudinio.

Susitikimą su „Dainavos“ komanda panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Giedrius Kublickas, Andrejus Karvackis, Kajus Stankevičius, Evaldas Urmonas, Motiejus Slivka, Jonas Skinderis, Marius Zabarauskas (90 min. Kristupas Petravičius), Kotaro Amemiya, Max Bahi, Arnas Borodinas, Saimonas Roicevičius (81 min. Radvilas Jokubonis).