Pirmąjį vasaros savaitgalį – smurto protrūkis

Pirmąjį vasaros savaitgalį – smurto protrūkis

Pirmasis vasaros savaitgalis Panevėžyje išsiskyrė smurto protrūkiu. Tarp sumuštųjų – du nepilnamečiai. Vienas jų gydomas ligoninėje.

Staniūnų gatvėje gyvenanti 40-metė panevėžietė pranešė, jog šeštadienį, apie 23 val., Panevėžyje, Panevėžyje, Beržų g., prie jos 17-mečio sūnaus priėję 4-5 nepažįstami jaunuoliai ir pareikalavo pinigų. Jų negavę, sumušė nepilnametį ir pagrobė mobilaus ryšio telefoną „Samsung Galaxy S6 Edge“. Nuostolis – 200.

O sekmadienį į policiją kreipėsi 27-erių klaipėdietė. Jos teigimu, naktį į sekmadienį, apie 2 val., Panevėžio rajone, Paliūniškio kaime, stovyklavietėje prieš ją smurtavo nepažįstama mergina. Respublikinė Panevėžio ligoninėje Priėmimo ir bendrosios pagalbos skyriuje nukentėjusiajai nustatytas galvos sumušimas. Ji išleista į namus. Įtariamoji taip pat klaipėdietė, 26-erių moteris, sulaikyta.

Sekmadienio paryčiais sumuštas Statybininkų gatvėje gyvenantis 24-erių panevėžietis. Anot jo, apie 9.50 val., Panevėžyje, Klaipėdos g. ir Vakarinės-Klaipėdos g. sankryžoje, jam sėdint automobilyje „Opel Astra“ prieš jį smurtavo nepažįstamas vyriškis. Įtariamasis 41 panevėžietis sulaikytas.

Sekmadienį, apie 14.30 val., Panevėžyje, Parko gatvėje, daugiabučio kieme dvi nepažįstamos moterys ir pažįstamas vyriškis sumušė 11-metį. Apie tai policijai pranešė jo mama. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje berniukui nustatytas galvos sumušimas. Jis paguldytas į Vaikų chirurgijos skyrių.

Vadokliuose sekmadienį, apie 15 val., 30-metį vietos gyventoją sumušė 20-metis pažįstamas, gyvenantis taip pat Vadokliuose.

Komentarai

  • Debiloidai

    • Mažiau gerti reikia encefalopatai

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų