Pirmąjį čempionato ratą baigė pergale (foto galerija)

Dar vieną pergalę Lietuvos A lygos čempionate iškovojo FK „Panevėžys“. Namuose rungtyniavę panevėžiečiai rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Aikštės šeimininkų pergalę nulėmė legionierių pelnyti įvarčiai. 24-ąją mačo minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo bulgaras Nasko Milevas, o 80-ąją minutę – brazilas Wandersonas.

Iveikę garždiškius trenerio Valdo Urbono auklėtiniai ir toliau išlieka vienvaldžiais Lietuvos čempionato lyderiais. FK „Panevėžys“ pirmąjį ratą beigė nepatyręs pralaimėjimo kartėlio. Aukštaitijos sostinės klubas per 9 žaistus susitikimus pasiekė 7 pergales ir 2 sykius sužaidė lygiosiomis.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose balandžio 27 dieną su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 18 valandą.