Pietaudamas kavinėje pasigedo pinigų

Pietaudamas kavinėje pasigedo pinigų

Kišenvagiams, kurie vienoje Vilniaus kavinių apšvarino panevėžietį, teko nemenkas grobis. Sekmadienį 10.33 val. sostinėje pietavęs 51-erių vyras netikėtai pasigedo piniginės, kurią buvo palikęs striukės kišenėje. Piniginėje buvo 1300 eurų.

Didelį nuostolį tą pačią dieną patyrė ir 45-erių panevėžietis, kuris rado apvogtą savo namą Linonių kaime. Nuvykęs į negyvenamą sodybą šeimininkas pastebėjo, jog iškeltos terasos durys. Iš namo pavogtas kondicionieriaus vidinis ir išorinis blokas, kondicionieriaus pultelis, vejapjovė, kavos aparatas, 10 vnt. LED lempų, 2 vnt. elektros indikatorių, kopėčios. Nuostolis – 1 010 eurų.

Sekmadienį nekviestų svečių sulaukė ir viena įmonė Gustonių kaime. Vagys įsibrovė į antrinių žaliavų perdirbimo cechą ir pasiėmė apie 200 m. jėgos kabelio. Nuostolis tikslinamas.

Tą pačią dieną policija gavo pranešimą apie apvogtą automobilį „BMW 525“ Žemaičių gatvėje. Transporto priemonės savininkas priėjęs prie mašinos pasigedo šoninių vaizdo veidrodėlių stiklų ir galinio bamperio plastikinės apdailos detalės (grotelių). Nuostolis – 160 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų