Permainingame mūšyje – „7Bet-Lietkabelio“ pergalė (foto galerija)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate nelengvą pergalę iškovojo Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (10/5). Panevėžiečiai po atkaklios kovos namuose 86:84 (18:19, 19:27, 23:18, 26:20) palaužė Jonavos „CBet“ (8/6) pasipriešinimą.

Susitikimo pradžia sėkmingiau klostėsi panevėžiečiams, kurie sužaidus 3 minutes buvo priekyje (5:2). Vėliau „CBet“ ekipa perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. Atkaklus pirmasis ketvirtis baigėsi minimalia svečių persvara – 18:19.

Panevėžiečiams sunkiai sekėsi gintis prieš tikslų varžovų puolimą. Dovio Bičkausko tritaškis leido Jonavos komandai pirmauti jau 9 taškais – 23:34. Sudėtingas antrasis ketvirtis baigėsi „7Bet-Lietkabeliui“ turint tokį pat deficitą (37:46). Šeimininkai per 20 žaidimo minučių suklydo net 11 kartų, o svečiai – 9.

Antrąją rungtynių dalį panevėžiečiai pradėjo spurtu 6:0 ir ekipas skyrė vos trys taškai. Po minutės pertraukėlės Kristianas Kullamae smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (46:46). Tačiau jau kitoje atakoje Jonavos komandos naujokas Glynnas Watsonas atsakė tuo pačiu. Įtempta kova tęsėsi ir toliau. Artūras Valeika užsidirbo nesportinę pražangą, o Vytenis Lipkevičius realizavo abu baudų metimus, dar kartą išlygindamas rezultatą (56:56). Prieš lemiamą kėlinį panevėžiečiai turėjo 4 taškų deficitą – 60:64.

Aukštaitijos ekipai pavyko persverti rezultatą kai dvitaškį su pražanga pridėjo Paulius Murauskas (70:69). Netrukus dar vieną tritaškį smeigė K. Kullamae ir panevėžiečiai pirmavo 3 taškais – 75:72. Likus žaisti 52 sekundes ypač svarbų tolimą metimą pataikė Mantas Rubštavičius, taip suteikdamas „7Bet-Lietkabeliui“ 4 taškų persvarą – 84:80. Per likusį laiką šeimininkai nepaleido pergalės iš rankų – lemiamą metimą su sirena pataikė Gabrielius Maldūnas.

„7Bet-Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 20, Kristianas Kullamae 19, Paulius Murauskas 11.

CBet“: Glynnas Watsonas 20, Dovis Bičkauskis 17, Jeffery Garrettas 13.