Per girto bėglio gaudynes sužalotas pareigūnas, apgadinti automobiliai

Per girto bėglio gaudynes sužalotas pareigūnas, apgadinti automobiliai

Girtas vairuotojas, išvydęs, kad jį stabdo policija, įsijautė į veiksmo filmo herojaus vaidmenį, tačiau bandymas pabėgti baigėsi visišku fiasko: sužalotas policininkas ir apgadinti du policijos automobiliai.

Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, ketvirtadienio naktį, apie 23 val., policijos patrulių dėmesį atkreipęs ir stabdomas automobilis „Audi A6“, užuot sustojęs, dar padidino greitį ir nurūko.
Patruliai leidosi gaudyti įtartino bėglio. Apie sprunkantį vairuotoją pranešta ir kitiems tą naktį budėjusiems ekipažams.
Persekiojamas automobilis buvo stabdomas ir išvažiavęs iš Panevėžio, kelyje Ramygala-Krekenava. Tačiau įsijautęs jo vairuotojas toliau pavojingai manevravo, sukėlė avariją, kurios metu apgadino du tarnybinius automobilius: „Mercedes Benz Vito Tourer“ ir „VW Kombi“. Per avariją sužalotas Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato 28-erių pareigūnas. Jis gydomas ambulatoriškai.
Galop sustabdžius automobilį, paaiškėjo, kad jo 41-erių vairuotojas girtutėlis. Jam nustatytas 1,97 prom. girtumas. Negana to, jis neturėjo ir vairuotojo pažymėjimo – šis iš jo buvo atimtas už ankstesnius pažeidimus.
Vairuotojas sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentarai

  • Jei gydomas ambulatoriškai tai nesužalotas,o tik sužeistas.Sužalotieji gydomi ligoninėje.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų