P. Židonio nuotr.

Pensijos paieškos – kaip į vandenį

Pensijos paieškos – kaip į vandenį

Skaitytojo pasiūlyta tema

Nuo Naujųjų Panevėžio miesto ir rajono gyventojams pensijas nešioti pradeda „Sodros“ skelbtą konkursą laimėjęs Lietuvos paštas. Tačiau jau pirmomis dienomis panevėžiečiai išsigando galintys likti be pinigų. Panevėžyje, Žalgirio gatvėje gyvenantis senjoras piktinasi jau keletą dienų nesulaukiantis pensijos.

„Buvo pasakyta, kad nešios pagal seną grafiką, kad tą dieną būtume namuose. Būk nebuvęs, bet niekas pensijos neatnešė. Nežinau, nė ko paklausti kodėl ir kur kreiptis“, – „Sekundei“ guodėsi vyras.

Iki šios pensiją jis gaudavo sausio 10–11 dienomis, tačiau šįkart net ir sausio 13-osios rytą apie 10 val. jos dar buvo negavęs. Senjoro žiniomis, gyvenantys gretimoje Žibučių gatvėje pensijų jau sulaukė. Savo pinigų vis dar nesulaukęs vyras neabejoja, kad tokių, negavusių pensijos laiku, Panevėžyje atsirastų ne vienas.

Rožyno gyventojas pasakoja skambinęs ir į Lietuvos paštą bendruoju numeriu, tačiau taip ir neprisiskambinęs. Nuėjęs į vietinį pašto skyrių taip pat mažai ką pešė.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 14 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Gyvenam prie Stumbro, buvo paštas, dabar panaikinot taip pašto paslaugas, kad iš niekur negalim iš
    siūsti laiško. Reikalaujam prie pašto kiosko prikalti laiškų dėžutę, o kioske prekiauti ženklais, vokais ir viskuo laiškui išsiūsti. Pasirodo yra bepročių vadovų.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų