P. Židonio nuotr.

Pedagogams – papildomi eurai

Pedagogams – papildomi eurai

Vis sunkiau randant dirbti provincijoje sutinkančių pedagogų, Panevėžio rajono savivaldybė rengiasi jiems dukart padidinti kelionės į darbą kompensaciją.

Nors tokia paskata nėra pagrindinė priežastis, dėl ko mokytojai sutinka važinėti nemenkus atstumus į kaimo mokyklas, visgi jų direktoriai viliasi lengviau prisikviesti reikalingų darbuotojų.

Panevėžio rajonas jau keletą metų iš dalies atlygina kelionės į darbą išlaidas gydytojams, slaugytojams, kultūros ir meno, socialiniams ir pedagoginiams darbuotojams. Tačiau kompensaciją planuojama didinti tik pedagogams.

Savivaldybės tarybai teikiamame svarstyti projekte numatyta, jog bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, lopšelių-darželių pedagoginiams darbuotojams ir bibliotekininkams, gyvenantiems nuo darbovietės nuo 10 iki 16 km (į vieną pusę), bus kompensuojami 2 eurai už vieną darbo dieną, nuo 16 iki 26 km – 4 eurai, daugiau kaip 26 km – 6 eurai. Dabar jiems mokama atitinkamai 1, 2 ir 3 eurai.

Kitaip tariant, dabar už 20 darbo dienų, priklausomai nuo kilometrų skaičiaus, mokama nuo 20 iki 60 eurų, ši suma išaugtų iki 40–120 eurų.

Visą straipsnį skaitykite kovo 18 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • kur net reikes padeti tuos nerealius 20 euru, tokie pinigai, suma didesne nei seimunu kanceliarines islaidos )))))))))))))))))))))))))))))))))))

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų