Pavasaris dar neateis – tik truputis daugiau šilumos

Pavasaris dar neateis – tik truputis daugiau šilumos

Savaitės pradžioje pavasaris į duris dar nepasibels. Tačiau artimiausią parą iš Skandinavijos per Lietuvą nutįs aukštesnio slėgio laukas.

Tad šiandien vyraus nepastoviai, kai kur net mažai debesuoti orai. Žymesnio sniego neturėtų būti. Pūs šiaurinių krypčių, bet nelabai stiprus vėjas. Šviečiant saulei, termometrai terodys 2–7 laipsnius šalčio.

Naktį į pirmadienį virš Lietuvos laikysis ta pati aukšto slėgio sritis, todėl išliks nepastoviai debesuoti orai. Snigti neturėtų. Vėjas nurims ir susilpnės. Giedresnę ir ramesnę naktį atšals iki 11–16, o kai kur – iki 17–19 laipsnių šalčio.

Pirmadienį debesuotumas jau didės, nes artės ciklonas iš pietvakarių, bet ir saulės tikrai netruks. Iš besikaupiančių pilkesnių debesų galima tikėtis suplevenant tik pavienių snaigių. Vėjas pūs silpnas, nepastovios krypties. Tiesa, įdienojus pietrytys taps kiek juntamesnis. Po šaltos nakties dieną liks 3–8 laipsnių šaltukas.

Žymesnio sniego neatneš ir antradienis. Artėjantis ciklonas tik didins debesuotumą ir Lietuvos link stums šiltesnį orą. Naktį termometrai jau rodys 8–13 laipsnių šalčio, dieną vyraujanti temperatūra bus 2–6 laipsniai šalčio, o kai kur – tik apie 0.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų