Patvirtintas tryliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Patvirtintas tryliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad sekmadienį Lietuvoje patvirtintas tryliktas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis.

Žmogus buvo gydomas Santaros klinikose Vilniuje ir priklausė rizikos grupei. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga reiškia užuojautą šeimai, artimiesiems.

Tai antroji mirtis nuo koronaviruso sekmadienį, anksčiau pranešta apie Respublikinėje Šiaulių ligoninėje mirusį žmogų. Jis taip pat priklausė rizikos grupei.

Šeštadienį Lietuvoje buvo fiksuoti du COVID-19 sirgusių pacientų mirties atvejai. Vienas žmogus mirė Kauno klinikinėje ligoninėje, dar vienas – Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Abu mirusieji priklausė rizikos grupei.

Šalyje paskelbus karantiną žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita.

Pajutus ligos simptomus raginama kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Iki sekmadienio šalyje yra patvirtinti 811 koronaviruso atvejų, pranešė Vyriausybė. Nuo epidemijos pradžios ištirti 23 tūkst. 645 ėminiai.

Mirė 13 infekcija sirgusių žmonių, septyni pasveiko.

Šalyje siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą kovo 16 dieną buvo įvestas karantinas. Jis tęsis mažiausiai iki balandžio 13 dienos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Kodėl VILNIAUS miesto piliečių patogumui , informacinėse priemonėse skelbiama, kad , autobusų transportas , esant būtinybei , keleiviai galėtų saugiai ir patogiai JUDĖTI . O KUR IŠ PANEVĖŽIO m. GALIMA PAJUDĖTI- NES JUK NUIMTAS AUTOBUSŲ VAŽIAVIMAS KUPIŠKIO LINK…ŽMONĖS, NETURINTYS NUOSAVŲ AUTOMAŠINŲ NEGALI NUVYKTI Į SAVO , ASMENINIUS SODUS, KUR YRA SAVAS , GRYNAS ORAS . PRIVERSTI SĖDĖTI BLOKINIUOSE DAUGIABUČIUOSE BUTUOSE , KUR JŲ SIENOS NEPASIŽYMI SANDARUMU SU KITAIS BUTAIS > IR KLAUSYTIS TŲ KURIE DIRBA IŠ NAMŲ ĮV. INTERNETINIŲ PROGRAMŲ, BEI TELEVIZIJŲ RYŠIO PROGRAMŲ…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų