Patvirtinta bendruomeninių organizacijų taryba

Patvirtinta bendruomeninių organizacijų taryba

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtį. Ją sudarys dešimt narių.

Į Panevėžio miesto savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtį deleguoti tarybos nariai Arūnas Balčiūnas ir Petras Luomanas, savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis, Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė ir Strateginio planavimo, investicijų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistė Asta Puodžiūnienė.

Bendruomeninės organizacijos į tarybą delegavo Vietos bendruomenės „Už upės“ atstovę Vitaliją Pikšrytę, Lietuvos moterų lygos Panevėžio skyriaus atstovę Daivą Mulevičienę, Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės narę Liną Budreikaitę, Panevėžio Klaipėdos mikrorajono vietos bendruomenės atstovę Jūratę Pauliukienę ir Panevėžio Rožyno bendruomenės atstovę Romą Šerplienę.

Taryba sudaroma iš 10 narių, kurių vieną pusę sudaro savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai, o kitą pusę – Bendruomeninių organizacijų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovai.

Bendruomeninių organizacijų taryba sieks užtikrinti ir skatinti bendruomeninių organizacijų dalyvavimą nustatant, formuojant ir įgyvendinant bendruomeninių organizacijų plėtros politiką, stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų, įstaigų ir bendruomenių.

Komentarai

  • kam reikalingos nieko neveikiančios bendruomenės?

    • Pritariu. Juk visiškai yra neveikiančios kai kurios bendruomenės . Kaip tie pirmininkai tuos parašus rinkosi- ar kas nors skaidrumą žiūrėjo ??? Todėl tokios bendruomenės yra nebylios , neįneša jokių teigiamų pokyčių , o matytt gauna dar pinigų , o kam juos išleidžia , kas tikrina ? Ar kokios ataskaitos egzistuoja? Kam toms pareigoms priimamos pensininkės- nes jų kordinacija jau nepritaikyta tam darbui . YRA JAUNIMO, KVIESKITE SENIŪNAIČIŲ DARBUI.

      • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų