G. Kartano nuotr.

Pasveikintos sparčiausiai augusios Panevėžio regiono įmonės

Pasveikintos sparčiausiai augusios Panevėžio regiono įmonės

Šiandien Panevėžyje vykstančioje „Gazelės“ konferencijoje paaiškėjo, kokios įmonės sparčiausiai augo kiekvienoje regiono savivaldybėje – Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono, Kupiškio, Biržų, Pasvalio, Rokiškio – bei yra vertos nugalėtojų laurų.

„Pastarieji keleri metai buvo pilni sunkumų, o tuo pačiu naujų patirčių ir sprendimų. Jūs ėmėtės lyderystės, motyvavote savo komandas, todėl sugebėjote ne tik išsilaikyti, bet ir augti bei efektyvinti savo veiklas. Linkiu, kad įgytos patirtys ir priimti sprendimai sustiprintų ir būtų vertinti ateities darbuose. Sėkmės Jums stiprinant ir auginant verslą, o drauge ir Panevėžio miestą bei regioną“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio apskrities savivaldybėse sparčiausiai augusiomis įmonėmis pripažintos: Panevėžyje veikianti ir didmenine bei mažmenine prekyba užsiimanti UAB „Chemo Baltic“, Biržų rajone – žemės ūkio, miškininkystės, žuvininkystės kooperatyvas „Tatulos aruodai“, Kupiškio rajone – apdirbamosios gamybos įmonė UAB „Frusela“, Panevėžio rajone – apdirbamosios gamybos įmonė UAB „Premeta“, Pasvalio rajone – restoranų ir pagaminto valgio veikla užsiimanti UAB „Metina“ bei Rokiškio rajone – statybos įmonė UAB „Skado BYGG“.

Į Panevėžio apskrities „Gazelių“ sąrašą patekusi 251 bendrovė pernai skaičiavo 241,3 mln. Eur pajamų – palyginti su 2018 m., bendrosios įmonių pajamos augo 62 proc. Taip pat jos pernai uždirbo 24,8 mln. Eur grynojo pelno – 2,3 karto daugiau nei 2018 m.

2021 m. pradžioje Panevėžio apskrities „Gazelių“ sąrašo įmonėse dirbo per 3.600 darbuotojų – 500 daugiau nei lyginamaisiais 2018 m. Į Panevėžio apskrities sparčiausiai augančių bendrovių sąrašą pateko 33 proc. prekybos, 14 proc. pramonės, 13 proc. statybos ir 11 proc. žemės ūkio įmonių.

Prekybos įmonių pajamos siekė 72,6 mln. Eur ir buvo 53 proc. aukštesnės, palyginti su 2018 m. Jos uždirbo 2,3 karto daugiau grynojo pelno – 5,7 mln. Eur. Pramonės įmonių pajamos lyginamuoju laikotarpiu šoktelėjo 1,7 karto, iki 54 mln. Eur, o grynasis pelnas stiebėsi 5,2 karto, iki 5,4 mln. Eur. Statybos įmonių pajamos pernai siekė 37,2 mln. Eur – 85 proc. daugiau nei 2018 m. Grynojo pelno jos uždirbo 2,6 mln. Eur – dvigubai daugiau nei 2018 m. Žemės ūkio bendrovių pajamos pernai sudarė 28,2 mln. Eur – 57 proc. daugiau, palyginti su 2018 m., o grynasis pelnas – 4,9 mln. Eur, 1,7 karto daugiau nei 2018 m.

Komentarai

  • Prekybos įmonių didžiuliai pelnai rodo verslinykų liguistą godumą( juokas pro ašaras

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų