G. Kartano nuotr.

Pasveikinti kultūros ir meno premijos laureatai (fotogalerija)

Pasveikinti kultūros ir meno premijos laureatai (fotogalerija)

Artėjant Kultūros dienai, Panevėžio muzikiniame teatre kultūros darbuotojams surengtas šventinis vakaras.

Jame iškilmingai pasveikinti trys panevėžiečiai – kultūros ir meno premijos laureatai.

Šiemetės 1000 eurų premijos skirtos fotomenininkei Irenai Giedraitienei, Panevėžio lėlių vežimo teatro įkūrėjui, režisieriui Antanui Markuckiui bei Panevėžio kraštotyros muziejaus direktoriui Arūnui Astramskui.

„Nors ir šiek tiek iš anksto, sveikinu su tarptautine Kultūros diena ir džiaugiuosi visus Jus matydamas ta proga surengtoje tradicinėje Kultūros ir meno premijų teikimo ceremonijoje. Panevėžys – turtingų kultūros tradicijų miestas. Šią žinią apie miestą skleidžiate jūs – kultūros ir meno žmonės. Visiems jums esu dėkingas už savo kūryba ir darbais kuriamą Panevėžio tapatybę. Šiandien čia susirinkome pagerbti tris šių metų Kultūros ir meno premijų laureatus. Mielieji, sveikinu Jus su pelnytu apdovanojimu. Nuoširdžiai vertiname Jūsų indėlį į Panevėžio kultūrinį gyvenimą ir visi drauge linkime kuo didžiausios sėkmės ateities sumanymuose“, – sveikino Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

Savivaldybės įsteigtos kultūros ir meno premijos skiriamos Panevėžio kūrėjams (asmenims, kolektyvams, kūrėjų grupėms) už ilgametę, miestui reikšmingą kultūrinę meninę veiklą ar pastarųjų 2 metų laimėjimus architektūros, bibliotekų ir muziejų veiklos, dailės, etnokultūros, fotografijos, kino, kraštotyros, kultūros paveldo, literatūros, muzikos, šokio, tarpdisciplininio meno, tautodailės, teatro ir kt. srityse.

G. Kartano nuotraukos

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų