Prezidento apdovanota N. Kunickienė sulaukė ir Panevėžio mero sveikinimo.

Pasveikinta ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota panevėžietė

Pasveikinta ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota panevėžietė

Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu panevėžietė globėja Neringa Kunickienė pasveikinta ir Panevėžio savivaldybėje.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi ir sveikinu, kad toks garbingas valstybės apdovanojimas įteiktas jums, miela Neringa. Jūs vykdote kilnią misiją globotiniams suteikdama jiems geriausias sąlygas gyventi, ugdytis, dovanojate jiems šilumą ir visiems taip reikalingą artumą. Esate pavyzdys, mokote pastebėti, atjausti ir mylėti esančius šalia. Linkiu neišblėstančios energijos, puikios sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų artimiesiems“, – sveikindamas globėją sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.
N. Kunickienė nuo 1993-iųjų nepabūgusi galimų iššūkių drąsiai priėmė į savo šeimą tėvų globos netekusius vaikus. Dvi jos globotinės jau yra pilnametės merginos. Auklėdama vaikus meilės, pagarbos ir pasitikėjimo dvasia globėja įskiepijo vertybes, kurios lydi jas gyvenime. Su pilnametėmis globotinėmis palaikomas nuolatinis glaudus ryšys. N. Kunickienė globodama visada galvojo, kad kai mergaitės suaugs,  ji vėl norės savo namų šiluma dalintis su kitais  likimo nuskriaustais vaikais. Globoti nori, nes myli vaikus ir turi visas galimybes suteikti jaukius, saugius namus, geba pasidalinti savo šiluma bei meile. Šiuo metu moteris globoja tris nepilnamečius vaikus – dvi mergaites ir berniuką.

Globėja stiprybės semiasi į savo šeimą priimdama vaikus su negalia. Viena iš jos globojamų jau pilnamečių mergaičių turi negalią, dedamos pastangos, kad ji būtų kuo savarankiškesnė, daugiau išmoktų, integruotųsi į visuomenę. Svarbiausias N. Kunickienės gyvenimo tikslas – palikti kažką geresnio po savęs.
N. Kunickienė aktyviai prisideda prie globos sklaidos – dalyvauja Panevėžio globos centro organizuojamuose renginiuose, laidų filmavimuose, skatina žmones nebijoti globoti vaikų su negalia. Moteris spręsdama globojamų vaikų problemas ir šeimos problemas geba bendradarbiauti bei užtikrinti saugų bendravimą su šeimai artimais asmenimis bei įvairiais specialistais, todėl noriai savo žiniomis dalinasi su Panevėžio bendruomenės nariais.
N. Kunickienė ne kartą apdovanota Panevėžio miesto savivaldybės mero padėkomis (2007, 2009, 2022 m.), 2009-aisiais įteiktas ženklas „Gerumo žvaigždė“.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų