I. STULGAITĖS-KRIUKIENĖS nuotraukos

Ekstremalų taikinys – ir maestro

Ekstremalų taikinys – ir maestro

Naujai sutvarkyta Laisvės aikštė, į kurios grožį ir patogumą investuota per pustrečio milijono eurų, tampa paauglių šėlsmo vieta.

Stoję ant riedlenčių, paspirtukų, apsiavę riedučius ir net sėdę ant dviračių jau ūgtelėję vaikai šokinėja ant Laisvės aikštės suoliukų, skrieja vaikų žaidimo aikštele, lekia per fontaną, vikrumą demonstruoja netgi užšokdami ant maestro Juozo Miltinio paminklo pjedestalo.

Paauglių šėlsmą matantys Laisvės a. gyventojai tvirtina, kad jiems gaila niokojamos aikštės ir, negana to, pabodo nuolatinis varginantis bildesys.

Visą straipsnį skaitykite spalio 14 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

 • Vaikus, paauglius auklėti privalėtų visi žmonės, praeiviai, o skatinti, pareklamuoti spaudoj ir kitur kas duoda neklaužadoms pastabas tai kavinių darbuotojai. Padavėjai pastoviai sukasi lauke, tarp žmonių ir privalėtų paauklėti neklaužadas.Visi miestelėnai jiems dėkotu.

 • Nejaugi Panevėžyje neturime viešosios policijos ar ji nesugeba vykdyti savo funkcijų ir atlikti savo pareigą ? Jeigu tokie dalykai tęsiasi , tai keiskite policijos vadovus .Patikėkit suveikia iškart , visi kam priklauso išlįs iš savo šiltų kabinetų ir pradės dirbt

  • Atsakyti
 • Kiekviena diena pavakary galima pamatyti tuos pačius jaunuolius sėdinčius prie J.Miltinio dramos teatro sienelės suoliuku. Viena karta jie su kamuoliu žaidžia ir spardo kamuoli į sienele, pastebėjau kaip jos neišdaužė teatro duru stiklo, paskui perspyrė pro sienele ir kamuolys atsidurė Elektros gatvėje, nors dar tuo metu nebuvo atidaryta gatvė vairuotojams, bet o jei butu vaikui ar Kokiam paspirtukininkui pataike? Kitas kartas buvo pastebėta, kai prisipyle plasmasinio butelio vandens bandė užmesti buteli ant apšvietimo stulpo šalia teatro, o kai užkrisdavo, tai iš visu jėgu stulpa purtydavo, kad butelis iškristu ir taip pastoviai. Riedlininkai lipa ir šokinėja nuo paminklo, triukšmas nuo tu riedlenčiu nežmoniškas. Niekas per daug į mano pastabas ir pasakymus nereguoja, nueinant man vistiek ta pati daro, policija irgi bejėgė, o kameros ten sudėtos išvis neaišku ka ten žiuri. Manau reiktu bausti ir dar karta bausti nuo 500-1000 euru, ir viešu darbu, nes dabar jaučiasi nebaudžiami ir daro ka nori. Pastebėkite, kad kiekviena vakara prie J. Miltinio suoliuku buriuojasi jaunimas, o ypač ju daugiausia penktadienio vakarais.

  • Reikia sušaudyti jaunimą, kad seniai ant tų suoliukų galėtų tyliai bezdėti.

 • Reiktu tuos riedletininkus uždrausti važinėtis Laisvės aikštėje, nu bet triukšmas tai neapsakomas.

  • Atsakyti
  • Galvojat klausis? XD

 • Ne tik triukšmas nuo riedlenčių ir paspirtukininkų, bet jie važiuoja ant žmonių, o iki sužalojimo viena sekundė. Uždrausti važinėti šaligatviais, tegul važiuoja gatve.

 • Ne vaikai kalti. Kaltinkite miesto vadovus ir projektuotojus, kurie antrą kartą renovavo prieš 10 metų renovuotą aikštę ir padarė labai patrauklią vaikams išdykauti. Kai buvo aikštė trinkelėmis išklota, tokios problemos nebuvo. Vaikai yra vaikai, reikėjo tai numatyti. Čia jokios baudos šios problemos neišspręs.

  • Panevėži jau tris metus nera skitparko o jaunimas nori mokitis ekstremaliu triuku tai važine centre ir jie nieko nelaužo ir nesitranko

   • Atsakyti
 • Jaunimas nekaltas. Panevežyje riedlečių parko nėra jau trejus metus, todėl jiems tenka važinėti centre.

  • Atsakyti
 • Skateparka greičiau statykite iškart bėdų nebebus..

 • Pats miestas kaltas nesugeba susitarkyti ir naujo parko paststyti nera kur dėtis ekstremalams dar klausia kodėl jaunimas emigruoja. Kur dėsis kai paprasto šudo parko negali padaryti tiek metų nors imk ir duok medžiagu tas pats jaunimas daugiau padarytu per diena nei per metus pats miestas. Džiaukites ,kad dar turit tuos pauglius geriau tegul važineja tame centre, bent į ką yra pažiurėti geriau nei žole ruko už kampo ar narkotikus stumdo bent jau gali išsireikšti savo sportu,
  bet nera vietos ką padarysi.

 • Jaunimas yra visiškai nekaltas! Kodėl velžys turi kur važyneti? Pasvalyje taipogi statomas naujas parkas. Panevėžio parka pries 2 ar 3 metus sugebėjo nugriaut, galetu sugebėti ir pastatyti. Manau bėdos baigtusi 🙂

Rodyti visus komentarus (13)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų