„Sekundės“ nuotr.

Paskelbus karantiną, veiklų riboti kol kas nemato poreikio

Paskelbus karantiną, veiklų riboti kol kas nemato poreikio

Premjerė Ingrida Šimonytė atkreipia dėmesį, kad karantino režimo įvedimas yra daugiau teisinis klausimas, kurį ketinama svarstyti norint griežtinti kaukių dėvėjimą. Ministrė pirmininkė akcentuoja, kad kol kas veiklų apriboti Vyriausybė nemato reikalo.

„Vakar pagrindine antrašte tapo žodis „karantinas“, bet vėlgi dar kartą norėčiau pabrėžti, kad to režimo plonybė yra dėl visuotinio kaukių dėvėjimo. Nes vienu atveju mes paliekame atsakomybę paslaugų teikėjams, darbdaviams ar kažkokioms organizacijoms. (…) Man atrodo, kad žmonės patys turi būti atsakingi, bet tai yra kitas režimas“, – žurnalistams Seime teigė I. Šimonytė.

Premjerė akcentuoja, kad sprendimas dėl karantino režimo yra daugiau teisinis klausimas, nes, anot jos, Vyriausybė kol kas nemato poreikio apriboti kokias nors veiklas.

„Apie veiklų apribojimą vakar kalbos buvo, bet tikrai tokio sprendimo Vyriausybė kol kas nematė reikalo sutarti, kad jis bus siūlomas“, – patikino ji.

ELTA primena, kad Vyriausybė neformaliame pasitarime trečiadienį diskutavo apie galimybę griežtinti kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse.

Svarstymus įvesti karantiną sukritikavo Seimo narys Saulius Skvernelis. Politikas teigė, kad svarstymai dėl karantino įvedimo parodo, jog Vyriausybė ir valdančioji dauguma su pandemija nesusitvarko.

Savo ruožtu prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį teigė, kad Vyriausybė, vėl svarstanti griežtesnes pandemijos valdymo priemones, neturėtų gąsdinti visuomenės.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų