Asociatyvi nuotr.

Pasikėsinusiems nužudyti – atpildo valanda

Pasikėsinusiems nužudyti – atpildo valanda

Panevėžyje, Ramygalos g., vasario 24-ąją vakarinis pasisėdėjimas alaus bare apkarto keturiasdešimt dvejų panevėžiečiui. Į jo gyvybę pasikėsino trys asmenys, kurie vyriškio kūną negailestingai smūgiavo kojomis ir rankomis, sužalojo peiliu.

Vyriškį iš mirties gniaužtų gelbėję Respublikinės Panevėžio ligoninės medikai kūne nustatė septynis pavojingus gyvybei durtinius–pjautinius sužalojimus krūtinės ląstoje. Nelaimėliui pažeista pleura, perdurti abu plaučiai, sukeltas pneumarotoksas.

Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kruopščiai ir nuosekliai tyrė įvykio aplinkybes. Tyrimą labai apsunkino nukentėjusiojo ir įvykio liudytojų nenoras atskleisti įvykio aplinkybes bei bendradarbiauti su policijos pareigūnais siekiant išsiaiškinti tiesą, nustatyti įtariamuosius.

Tačiau atkakliems pareigūnams visgi pavyko pasiekti rezultatą – nustatyti įtariamuosius. Liudytojai sąmoningai neteisingai nurodę ar nutylėję jiems žinomus faktus ar aplinkybes, slėpę tiesą taip pat sulauks atpildo – jiems pareikšti įtarimai dėl melagingų parodymų davimo, gresia net laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kovo 5-ąją Panevėžyje ir Jonavoje sulaikyti įtariamieji, 43-ejų ir du 33-ejų metų panevėžiečiai, policijai gerai žinomi, teisti. Vyrams pareikšti įtarimai dėl pasikėsinimo nužudyti. Panevėžio apylinkės teismas įtariamiesiems skyrė griežčiausias kardomąsias priemones – suėmimus.

Komentarai

  • Žmogus ne paršas ir tik tris metai? . . . šitų velnių, tuoj bus pilni Pnv alaus barai ir gatvės!

    • Atsakyti
  • labiausiai patinka,nesunkus sužalojimas,tai tada ir teisti nėra už ką:)

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų