Pasieniečiams vėl įkliuvo prieš tris savaites sulaikytas panevėžietis kontrabandininkas

Pasieniečiams vėl įkliuvo prieš tris savaites sulaikytas panevėžietis kontrabandininkas

Prieš tris savaites su kontrabandinėmis cigaretėmis sulaikytas panevėžietis išvadų nepadarė – antradienį greitkelyje Vilnius – Panevėžys jis vėl įkliuvo pasieniečiams su nelegaliais baltarusiškais rūkalais.

Antradienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai greitkelyje Vilnius – Panevėžys patikrinti sustabdė automobilį „Toyota Avensis“. Panevėžio kryptimi vykusią mašiną vairavo 54-erių panevėžietis. Pasieniečiai jau turėjo žinių, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

VSAT pareigūnai mašinoje aptiko 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ ir 1500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena. „Toyota Avensis“ vairuotojui gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Po apklausos panevėžiečiui įteiktas šaukimas atvykti į teismą, vyras paleistas. Automobilis, kurį teismas gali konfiskuoti, ir cigaretės saugomi Šiaulių pasienio užkardoje.

Pasieniečiai šį Panevėžio gyventoją buvo sulaikę ir prieš tris savaites. Tąkart greitkelyje Vilnius – Panevėžys sustabdytame jo vairuotame automobilyje „BMW 5er Reihe“ VSAT pareigūnai aptiko 2,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Dar pusę tūkstančio pakelių sulaikytasis slėpė prie savo namų Panevėžyje stovėjusiame tėvo automobilyje.

Tuomet dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis panevėžiečiui pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuris vyksta ir šiuo metu. Vyrui, kuriam yra  skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti, gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Beje, šis asmuo ir dar anksčiau buvo baustas už neteisėtą akcizinių prekių gabenimą ir sulaukė daugiatūkstantinės baudos.

Komentarai

  • Vis tie patys su savo neakcizinem cigaretem. Alkoholikai ju laukia issizioje.

  • Kiek deziu ir maisu. Masinele popraste. Negi juos taip sunku rasti, pazinti. Klientura atitinkama….

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų