P. Židonio nuotr.

Parkai versis tik už pinigus

Parkai versis tik už pinigus

Nuo šių metų visiems, norintiems apžiūrėti po stogu įkurtas regioninių parkų ekspozicijas, teks tuštinti pinigines.

Kad patektum į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą, dabar privalu mokėti du eurus. Tiek pat reikia atseikėti ir nuvykus apžiūrėti arčiausiai Panevėžio esančio Biržų regioninio parko lankytojų centro smegduobių radimosi ekspozicijos.

O šit Anykščių regioninio parko medžių lajų takas ir parkui skirta ekspozicija apmokestinta jau antrus metus. Aplankyti šiuos objektus kainuoja keturis eurus.

Iki tol už Europos Sąjungos lėšas regioniniuose parkuose įrengtų turistų traukos vietų lankymas buvo nemokamas, bet darbuotojai vis tiek prašydavo lankytojų įsigyti neprivalomus bilietus.

„Buvo metas, kai įpiršti lankytojams bilietus buvo labai sudėtinga. Dabar jaučiame, kad atvykstantieji į gražiausias šalies vietas noriau už lankymąsi susimoka. Giriuosi, kad pernai už apsilankymą mūsų parko teritorijoje surinkta daugiau nei 11 tūkstančių eurų. Tai – dvigubai daugiau nei buvome surinkę prieš dvejus metus“, – teigė Krekenavos regioninio parko direktorė Alma Kavaliauskienė.

Visą straipsnį skaitykite sausio 12 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • 2017 m. buvau Laju take, kainavo 1 eur, tad kazkas neatitinka

  • gudruciai is mokesciu moketoju pasiema pinigus pristato parku tipo visiems net aplankyt nemokamai negali jus galvojat kad kad jiems rupi dumingumas svarus oras ne jie ponai kamsiuose nenori sedet tai nori tokius mokescius uzdet kad ipirks ir gales vazinet tik elitas

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų