EPA-ELTA nuotr.

Paramos Ukrainai platformoje jau surinkta 175 mln. dolerių

Paramos Ukrainai platformoje jau surinkta 175 mln. dolerių

Per daugiau nei tris platformos „United24“ veiklos mėnesius žmonės iš 110 valstybių paaukojo daugiau kaip 175 mln. dolerių.

Apie tai interviu „Ukrinform“ naujienų agentūrai sakė Ukrainos vicepremjeras, skaitmeninės transformacijos ministras Michailas Fiodorovas.

„Per platformą iš daugiau nei 110 šalių visame pasaulyje surinkta 175 mln. dolerių. „United24“ yra orientuota į visą pasaulį. Vykdome bendrus projektus su prie mūsų prisijungusiais ambasadoriais. Pavyzdžiui, su futbolininku Andrijumi Ševčenka, tenisininke Elina Svitolina, amerikiečių aktoriumi Lievu Schreiberiu ir viena garsiausių pasaulio muzikos grupių „Imagine Dragons“, – sakė jis.

Ministras patikslino, kad daugiau kaip 60 proc. per platformą surinktų lėšų skiriama Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, dalis – medicininei pagalbai, o tam tikra dalis bus panaudota valstybės atstatymui.

Gegužės mėnesį prezidentas Volodymyras Zelenskis pasirašė įsaką dėl iniciatyvos sukurti nacionalinį prekės ženklą „United24“, siekiant suvienyti tarptautinių partnerių pastangas paremti Ukrainą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų