Panevėžys vėl pirks 3 metų gatvių atnaujinimo darbus

Panevėžys vėl pirks 3 metų gatvių atnaujinimo darbus

 

Panevėžio miesto savivaldybė tęs gerąją praktiką – antrąkart pirks gatvių remonto paslaugas 3 metams. Finansavimas bus numatytas iš 2020–2022 m. Kelių priežiūros ir plėtros programos, miesto biudžeto ar kt. šaltinių. Tam bus skirta iki 6 mln. Eur.

Preliminariais skaičiavimais, tai leis atnaujinti iki 40 km miesto gatvių.

2017–2019 m. mieste gatvės buvo atnaujinamos karštojo regeneravimo („Remix Plus“) technologija.  Buvo pagerinta 35 km – daugiau kaip 30 – gatvių ar jų atkarpų: Velžio kel., Tinklų, Venslaviškio, J. Biliūno, Smėlynės, Elektronikos, J. Tilvyčio, Molainių, Nemuno, Rožių, Pievų, Pušaloto, Klaipėdos, Vilniaus, J. Basanavičiaus, Staniūnų, Aukštaičių, Kniaudiškių, Žvaigždžių, Ramygalos g., Liepų ir Taikos al., Tulpių, J. Urbšio, Respublikos, Pramonės g.

Rangovė AB „Kauno tiltai“ darbams suteikė 5 metų garantiją.

Komentarai

 • velzio kelyje is s. m. paklotu saligatviu jau lenda zoles

  • Atsakyti
 • Kada šalia Velžio kelio (nuo BP degalinės iki miesto ribos) dviračių taką renovuosit ? Nuo LTSR laikų netvarkytas: duobėtas, ištrupėjęs, susibangavęs vietomis tik likučiai likę.

  • Nebeverkit myzniai.Sutvarkis tas gatves ir šaligatvius.

 • Kada sankryžas pabaigs iki galo? Parko g. ir Nemuno g. sankryžoje baisuma kažkokia palikta,tikiu,kad ir daugiau tokių „laikinai nebaigtų“ projektų yra.

 • Apibezdėsiu ir sugriaušiu visas tas viltis bei norus gatves ir toliau remontuoti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pažadu. Išbėgau iš Šiaurinės gatvės, pabėgsiu ir iš kitų!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Tulpių gatvėje šalia Sodros asfaltas prasmęgęs. Kaip galėjo šią gatvę rangovai priduoti? Užstatė įspėjamą ženklą ir jis stovi visą vasarą. Kažkoks neišbaigtumas tose remontuotose gatvėse..

 • o kodėl Kniaudiškių prasmegusius asfaltuotus sovietmečiu šaligatvius pamiršo, gal sakau ten klierkai negyvena.Labai keista, kad pirmumą teikė pramonės ir tuštiems rajonams, tik ne šitam vienam iš didesnių miegammųjų rajonų

 • Paskaičiau komentarus ir pasibaisėjau. Žmonės, gal nors kartą atmerktom akim po miestą pasivažinėkit, nes tikrai jau kvailai atrodot nematydami, kaip pasikeitė jo gatvės. Dieviškos kantrybės reikia esantiems valdzioje, kad pasiskaičius tokią raudų sieną nenusvirtų rankos dirbti.

  • pritariu. kažkokie debilai, matyt nusamdyti, rašo briedus, patys nesupranta ką, ir maivosi tipo, kietekai miestiečiai. subingalviai ir tiek… šliauka kyla

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų