G. Kartano nuotr.

Panevėžys sveikina Ukrainą su Nepriklausomybės diena

Panevėžys sveikina Ukrainą su Nepriklausomybės diena

Panevėžio savivaldybė ir Nepriklausomybės aikštės fontanas šįvakar nušvis Ukrainos nacionalinės vėliavos – mėlyna ir geltona – spalvomis.

Taip mieste bus paminėta Ukrainos Nepriklausomybės diena. Už savo ir visos Europos laisvę kovojanti tauta šiandien švenčia 32-ąsias Nepriklausomybės metines.

„Visas pasaulis yra didžiulio ukrainiečių, diena iš dienos kovojančių už savo tėvynę ir nepriklausomybę, už visų civilizuotų žmonių vertybes, heroizmo liudininkas. Nepriklausomybė reiškia laisvę. Ji reiškia gyvenimą ir augimą. Ji reiškia orumą ir pagarbą. Drąsūs ukrainiečiai už tai moka brangiai – savo gyvybėmis. Nekantraujame matyti Ukrainą demokratišką, nepriklausomą, suvienytą ir klestinčią. Būkite stiprūs! Mūsų širdys plaka išvien su visais ukrainiečiais“, – Ukrainą Nepriklausomybės dienos proga sveikina Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio savivaldybė palaiko už savo laisvę kovojančią šalį ir organizuoja bei prisideda prie įvairių palaikymo akcijų.

Aukštaitijos sostinė nuo 2015 metų yra partneris su Ukrainos miestu Vinycia.

Prasidėjus karui Ukrainoje, Panevėžys miestui partneriui ne kartą skyrė humanitarinę pagalbą bei palaikymą.

Pagrindinis miestų partnerių bendradarbiavimo tikslas – ryšių tarp miestų bendruomenių plėtra ir stiprinimas partnerystės, draugystės ir bendradarbiavimo pagrindu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų