FK „Panevėžys“ nuotr.

„Panevėžys“ neatsilaikė prieš Vilniaus „Žalgirį“

Šiandien Lietuvos A lygos 16-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:2).

Abiejų komandų futbolininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir ilgau laukti pirmojo įvarčio „Aukštaitijos“ stadione susirinkusiems žiūrovams neteko.

12-ąją susitikimo minutę krito pirmasis įvartis šiame susitikime. Šeimininkai netoli savo baudos aikštelės suklydo, o iš Liviu Antalio sulaukęs tikslaus perdavimo Rolandas Baravykas nuginklavo Šarūną Jurevičių.

Iškart po to panevėžiečiai surengė pavojingą išpuolį, bet Roko Stanulevičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Žalgirio“ vartų virpsto.

17-ąją mačo minutę vėl kilo gaisras prie šeimininkų vartų, bet savo komandą išgelbėjo „Panevėžio“ vartininkas Š. Jurevičius.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po kampinio neblogą progą pasižymėti turėjo L. Antalis, kuris smūgiavo virš panevėžiečių vartų.

34-ąją rungtynių minutę neblogą progą išlyginti rezultatą turėjo šeimininkai. Po Pauliaus Janušausko perdavimo galva smūgiavo Sigitas Urbys, bet kamuolys atsimušęs į „Žalgirio“ vartų virpstą išskriejo už aikštės ribų.

Prieš pat pertrauką, 44-ąją susitikimo minutę, krito dar vienas įvartis į „Panevėžio“ vartus. Tikslius smūgiu pasižymėjo L. Antalis. Poilsio komandos išėjo svečių ekipai pirmaujant rezultatu 2:0.

Po pertraukos aikštėje vyko įdomi ir permaininga kova. Iš pradžių pavojingas momentas kilo prie panevėžiečių vartų, kai po Tomislavo Kišo smūgio savo tvirtovę apgynė Š. Jurevičius.

Po to jau vilniečių vartininkas Armantas Vitkauskas buvo priverstas demonstruoti savo meistriškumą. Atsilikdami 0:2 „Panevėžio“ futbolininkai po pertraukos žaidė žymiai aktyviau nei pirmajame rungtynių kėlinyje.

Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, rezultatas iki finalinio rungtynių švilpuko nepasikeitė. Vilniečiai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 2:0.

Rungtynėse su „Žalgiriu“ panevėžiečiams dėl traumų negalėjo padėti Marius Suvaizdis ir Edvardas Tamulevičius, dėl diskvalifikacijos – Rafaelis Ledesma.

Susitikimą su „Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Lukas Čerkauskas (46 min. Andrejus Karvackis), Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Pavelas Krukas, Sigitas Urbys, Rokas Stanulevičius, Tautvydas Eliošius, Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas (81 min. Aleksandras Jerkinas).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje liepos 4 dieną, ketvirtadienį, su „Palanga“. Šis susitikimas Palangos miesto stadione prasidės 18 valandą.