Panevėžys jau pradės šildymo sezoną

Panevėžys jau pradės šildymo sezoną

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rimanto Paužos įsakymu nuo antradienio, spalio 2 d. mieste pradedamas 2018-2019 m. šildymo sezonas.

Nuo spalio 2 d. ims šilti įmonių ir organizacijų, gyvenamųjų namų ir kitų šilumos vartotojų pastatai. Šildymo įjungimo darbai baigiami per 3 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios, t.y. nuo antradienio iki ketvirtadienio (imtinai).

Miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bendrojo ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančiose ugdymo mokyklose šilta jau nuo rugsėjo 28-osios.

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra 3 paras iš eilės būna žemesnė nei 10 °C.

Savivaldybė primena: daugiabučių namų savininkai turi teisę pradėti šildymo sezoną savo nuožiūra, jei tokiam sprendimui pritaria daugiau kaip pusė gyventojų.

Komentarai

  • Protingas sprendimas. Kiekvienais metais vis ‘tamposi’ su tuo šildymu. Bjauru, kad sprendimas priklauso nuo kažkokio savivaldybės valdininkėlio, kaip jis užsimanys, šalta jam ar dar ne, o to įstatymo nepaiso. Gal tegul kas nenori rašo prašymus, o ne atvirkščiai. Lyg ką nors pritaupo.

  • Na mes šąlam kaip reikalas,jaučiasi drėgmė.Nei vaikų išmaudyti,nieko daryt namuose po darbo nesinori,grįžti į šaldytuvą prisirengi ir sėdi po kaldrom.

  • bendrijos šildymą gali įsijungti nors ir vasarą – skaitykite šilumos ūkio įstatymą.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų