„Panevėžys“ išvykoje įveikė „Nevėžį“

Šeštadienį vykusiose A lygos 17 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ išvykoje po atkaklios kovos 1:0 (1:0) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ pasipriešinimą.

Panevėžio klubas siekė dominuoti nuo pat susitikimo pradžios – jau šeštąją minutę buvo sudrebintas šeimininkų vartų skersinis. „Nevėžio“ ekipa taip pat nebuvo uzsidariusi savo vartų pusėje – kėdainiškiai taip pat ieškojo tinkamų progų savo išpuoliams.

Vis dėlto, didžioji žaidimo dalis vyko šalia šeimininkų vartų, tačiau panevėžiečiams vis pritrūkdavo sėkmingo progų užbaigimo. Ypač pavojingą momentą svečiai sukūrė 20-ąją minutę, kai Tautvydio Eliošiaus smūgį iš baudos aikštelės paskutinę akimirką blokavo varžovas.

Galiausiai Panevėžio ekipai pavyko pasižymėti. 37-ąją minutę puikiu baudos smūgiu oponentų vartininką nubaudė Rafaelis Floro – 1:0. Ir po įvarčio panevėžiečiai toliau tęsė „Nevėžio“ vartų apgultį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei, Kėdainių klubas įmušė įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Panevėžiečiai įpusėjus antrajam kėliniui dominavo aikštėje, o „Nevėžis“ laukė savo šansų kontraatakose. Nors tiek viena, tiek kita ekipa turėjo šansų pasižymėti, teisėjo švilpukas fiksavo Panevėžio ekipos pergalę minimaliu skirtumu.

Susitikimą su „Nevėžiu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (78 min. Domantas Antanavičius), Jeffrey Sarpongas, Ignas Kružikas (69 min. Eligijus Jankauskas), Elivelto (94 min. Pijus Širvys), Sebastianas Vasquezas (78 min. Jorge Elias).

Artimiausią šalies čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ žais birželio 16 dieną. LFF „Hegelmann“ taurės rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.