G. Kartano nuotr.

Panevėžyje vėl pradeda veikti unikalus fontanas

Panevėžyje vėl pradeda veikti unikalus fontanas

Panevėžiui oficialiai skelbiant turizmo sezono atidarymą, Senvagėje vėl pradeda veikti unikalus plaukiojantis fontanas.

Įspūdingas muzikinio šviesų ir vaizdo projekcijų fontano šou žiūrovų lauks kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 22.30 val.  Plaukiojančio fontano spektaklis truks 30 min. – jame pagal iš anksto suprogramuotą algoritmą sinchronizuotai, dinamiškai veiks fontano srovės, gros muzika, keisis povandeninis srovių apšvietimas ir ant vėduoklės formos vandens ekrano bus projektuojamas vaizdas, kuriame – Panevėžio miesto istorija. Kiekvienas simbolis, kuris yra savitas Panevėžiui istorine, architektūrine, simboline prasme, integruotas į keturias mažas istorijas. Gyventojai pamatys ir malūną, ir aukštaičiams būdingas liaudies juostas, Baltijos kelio ir kitus istorinius, su Panevėžiu susijusius fragmentus.
Senvagėje fontano dieninė programa veiks kiekvieną dieną nuo 10 iki 22 val., penktadieniais ir šeštadieniais – iki 22.30 val., o nuo 22.30 val. vyks muzikinis šviesų ir projekcijų fontano pasirodymas.
Turizmo sezono atidarymas prasidės ir netradiciniu renginiu – naktiniu žygiu Nevėžio upe „Baidarių naktynės“. Dalyvausiantys baidarių žygyje Nevėžio upe leisis į paslaptingus nuotykius miesto apylinkėse.

Komentarai

  • testas

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų