Organizatorių nuotr.

Panevėžyje varžėsi sunkiaatlečiai

Panevėžyje surengtame meistrų (veteranų) sunkiosios atletikos turnyre, skirtame miesto gimtadieniui, dalyvavo ne tik mūsų šalies sportininkai, bet ir svečiai iš Latvijos bei Estijos.

Moterys ir vyrai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse. Atletų rezultatai po dviejų rungčių (rovimo ir stūmimo) buvo fiksuojami pagal Sinklerio lentelę.

Skirtingose amžiaus grupėse du panevėžiečiai tapo turnyro nugalėtojais. Pirmąsias vietas iškovojo Edmundas Dubinskas (amžiaus grupė M 65) ir Vladas Kairys (M 70). Trečioji vieta atiteko Tomui Rimšai (grupė M 40).

Kitose meistrų varžybų amžiaus grupėse nugalėtojais pagal Sinklerio lentelę tapo šie atletai: Radviliškietis Mantas Jukna (M 35), vilnietis Maksimas Kolesnikovas (M 40), estas Vitalijus Dronkinas (M 45), gargždiškis Laimutis Daugėla (M 50), kaunietis Albinas Smirnovas (M 55), kaunietis Bronius Mažeika (M 60), klaipėdietis Albinas Nausėda (M 80).

Trijose skirtingose amžiaus grupėse varžėsi ir moterys. Čia geriausiai sekėsi nugalėtojomis tapusiomis vilnietei Monikai Miškinytei (F 30) bei gargždiškėms Viktorijai Survilienei (F 35) ir Dianai Mačiūtei (F 40).