P. Židonio nuotr.

Panevėžyje varžėsi muai tai kovotojai (foto galerija)

Panevėžyje varžėsi muai tai kovotojai (foto galerija)

Panevėžyje vyko Lietuvos muai tai čempionatas, kuriame varžėsi stipriausieji mūsų šalies kovotojai. „Aukštaitijos“ sporto rūmuose surengtame šalies čempionate įvyko 31 kova.

Sėkmingai Lietuvos muai tai čempionate pasirodė visi keturi varžybose dalyvavę Panevėžio sporto klubo „Kovos akademija“ atstovai. Skirtingose amžiaus grupėse kovoję Herkus Žaltauskas ir Martynas Dilis tapo čempionais, o Danas Zavieža ir Dovydas Kuodis iškovojo bronzos medalius.

Prieš 11 metų įkurto sporto klubo „Kovos akademija“ vadovas Vytautas Kochanauskas pasidžiaugė, kad šalies čempionatas Panevėžyje praėjo sklandžiai.

„Čempionato tikslas buvo išsiaiškinti stipriausius Lietuvos muai tai kovotojus, kurie atstovaus mūsų šaliai tarptautiniuose turnyruose. Puikiai čempionate dirbusių teisėjų dėka pavyko išvengti traumų, varžybos vyko sklandžiai pagal planą. Dauguma kovų buvo techniškos, tik gaila, kad žiūrovai negalėjo mėgautis čempionatu – renginys buvo uždaras. Buvo planuojama, kad 10 kovotojų atstovaus Panevėžiui, bet pasiruošimo etapuose ne visiems pavyko tinkamai pasirengti čempionatui. Tikimės, Panevėžyje dažniau pamatysim muai tai kovas“, – „Sekundei“ sakė V. Kochanauskas.

Muai tai čempionatą surengė Panevėžio miesto savivaldybė, Lietuvos muaythai federacija ir sporto klubas „Kovos akademija“.

Dabar panevėžiečiai ruošis tarptautiniam Vilniaus miesto taurės turnyrui, kuris gegužės mėnesio pabaigoje vyks šalies sostinėje.

Galerija

Komentarai

  • muay thai o ne muai thai pasitaisykite 😉

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų