"Sekundės" archyvo nuotr.

Panevėžyje siaučia sukčiai, prisistatantys pareigūnais

Panevėžyje siaučia sukčiai, prisistatantys pareigūnais

Panevėžyje sukčiai eina per butus maustydami senjorus ir susišluodami jų santaupas.

Ketvirtadienį į policiją kreipėsi dvi apgautos panevėžietės pensininkės. Abi prarado nemažas sumas, kai patikėjo policijos pareigūnais prisistačiusiais apgavikais.

Apie 9.30 val. į namus 87-erių panevėžietei paskambinęs vyras prisistatė policijos pareigūnu ir nurodė, kad jos komunalinių paslaugų mokėjimuose yra neatitikimas – esą atsiskaitė galimai netikrais pinigais, todėl reikalinga patikrinti jos turimus pinigus. Apie 10 val. į pensininkės namus atėjo kitas pareigūnu prisistatęs vyriškis. Šis paėmė neva patikrinti pensininkės jau paruoštus 1700 eurų ir išėjo. Kad yra apgauta ir neteko stambios sumos, nukentėjusioji apsižiūrėjo, kai nebesulaukė sugrįžtančio tariamo pareigūno.

Pagal tą patį scenarijų buvo apgauta ir kita tokios paties amžiaus panevėžietė. Jai apie 11 val. paskambinęs vyras irgi prisistatė pareigūnu ir patikino, jog reikia patikrinti pensininkės namuose laikomus pinigus, mat šie neva gali būti padirbti.

Dar tebekalbant telefonu, į namus prisistatė kitas policininku apsimetęs sukčius. Šis paėmė iš pensininkės 950 eurų ir dar paprašė parodyti asmens dokumentą. Kol senutė jo ieškojo, sukčius su pinigais paspruko.

Komentarai

  • Savivaldybės pareigūnai, policijos pareigūnai, kartu su namų bendrijų komendantais,seniūnaičiais darykit susirinkimus,aiškinkit,kalbėkit žmonėms,jus gi už tai pinigus gaunat,kad neįsileistų jokių policininkų.Skurdina tuos senolius kas netingi, o renka visokius mokesčius ir teismai toleruoja.,mokėk senė ir gerai.Pasaulio pabaiga ant to svieto.

    • Atsakyti
    • Pilnai jums pritariu

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų