PIXABAY nuotr.

Panevėžyje pabudo automobilių vagys

Panevėžyje pabudo automobilių vagys

Šią savaitę jau du panevėžiečiai policijai pranešė apie automobilių vagystes, nors netrūko ir vagysčių iš automobilių.

Vienas vyras savo beveik 600 eurų vertės „Ford Focus“ ketvirtadienį Staniūnų gatvėje neberado po vizito pas gydytojus. Mašinos šeimininkas pirmiausia pasigedo striukėje buvusių raktų, o paskui ir visų ratų. O penktadienio rytą „VW Bora“ prarado ir 51-erių moteris. Savo turtą panevėžietė įvertino 800 eurų.

Nepasisiekė dar vienai gyventojai. Jos automobilis liko stovėti savo vietoje, bet gerokai tuštesnis, nei paliko šeimininkė.

Penktadienio rytą į policiją atvykusi panevėžietė pranešė, kad išdaužtas jos automobilio BMW 320 kairės pusės priekinių durelių stiklas bei galinių durelių mažasis stikliukas. Iš salono pavogta originali multimedija, automobilio užvedimo mygtukas, o prie vairo apgadintos valytuvų įjungimo rankenėlės.

Tą pačią dieną vagys apšvarino 33-ejų panevėžiečio garažą. Spėjama, į jį patekę per pastogės plyšius, ilgapirščiai iš vidaus sugadino durų spyną ir išsinešė įvairiausių automobilių detalių. Pavogtas „Seat Toledo“ galinis bagažinės dangtis su valstybiniu numeriu, automobilio „Mitsubishi Colt“ priekiniai ir galiniai žibintai su posūkiais, automobilio „Seat Toledo“ tepalo aušintuvas, įrankių komplektas „Jonnesway“ su dėže, įrankių dėžė su mechaniniais raktais, automobilio „Opel Calibra“ oro srauto matuoklis. Išsinešė plėšikai ir du plastikinius kibirus dažų „Igis“. Nuostolis – 860 eurų.

Nelauktų svečių vakar savo negyvenamoje sodyboje sulaukė 39-erių panevėžietis. Atvykęs į rajone esančius namus vyras pastebėjo, jog išėmus vidinį lango rėmą su stiklu buvo įsibrauta į namo vidų ir pasikėsinta pagrobti 40 eurų vertės prekių gabenimo karutį. Jį vagys paliko kieme.

Apžiūrėjęs kitus sodyboje esančius pastatus, šeimininkas rado apgadintus durų užraktus, tačiau į vidų nebuvo įsibrauta ir joks turtas iš ten nepagrobtas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų