Asociatyvi nuotr.

Panevėžyje naktį siautė automobilių vagys

Panevėžyje naktį siautė automobilių vagys

Panevėžyje per vieną naktį skirtingose gatvėse suniokoti ir apvogti penki automobiliai.

J. Tilvyčio, Alanto, Kaštonų, Švyturio gatvėse nakčiai automobilius palikusių vairuotojų ketvirtadienio rytą laukė nemaloni staigmena.

Apie 7.42 val. Panevėžio policija sulaukė pirmojo pranešimo, jog Kaštonų gatvėje stovinčiam „Ford S-Max“ išdaužtas stiklas ir pavogtos dvi įrankių dėžės. Savininkas nuostolį įvertino 380 eurų.

Apie 7.45 val. į policiją kreipėsi ir „Audi A6“ savininkas. Jis, palikęs automobilį Alanto gatvėje, taip pat jį rado išdaužtu stiklu. Iš automobilio pavogtas aukšto slėgio plovimo įrenginys. Nuostolis siekia 483 eurų.

Kelios minutės po 8 val. policijai pranešta, jog Švyturio gatvėje stovinčiam „VW Tiguan“ irgi išdaužus stiklą pavogta multimedija. Savininkas suskaičiavo 330 eurų nuostolį.

Tą patį rytą, apie 8.39 val., į policiją kreipėsi ir J. Tilvyčio gatvėje stovėjusio „Chrysler Voyager“ savininkas. Jo teigimu, išdaužus stiklą, iš salono pavogti įrankiai. Nuostolis siekia 180 eurų.

O Švyturio gatvėje per naktį stovėjusio „Peugeot 307“ savininkas neteko piniginės su dokumentais. Ją vagys iš automobilio nugvelbė taipogi išdaužę stiklą.

Komentarai

 • tai ką, čia sugrįžę emigrantai ant gramo užsidirbinėja? kur policijos reidai mieste, kai kasdien tokios vagystės auga??

  • Atsakyti
  • Viska jie ten zino , tik uz tokias algas nelabai noris lakstyt. O cia kaip ir kozna rudeni, ratus keist reik, tepalus o babkiu tai nera. Sluojam viska kas po ranka. Tai va teveliai dazniau paklausit kur jusu vaikeliai naktimis trankos

 • Naktį policijos mergužėlės ilsisi, miega, medituoja:)))

  • Iš kur žinai kad miega?! Galva persisviesk, taip sakydamas

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų