Panevėžyje lankosi ekonomikos ir inovacijų ministrė

Panevėžyje lankosi ekonomikos ir inovacijų ministrė

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje lankosi ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, viceministrė Jovita Neliupšienė bei ministerijos komanda ir su Panevėžio miesto vadovais aptarė miesto investicinius bei Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) klausimus.

„Panevėžys pasirinkęs strateginę Pramonė 4.0 kryptį, kurios link sėkmingai žengia pastaruosius metus. Mūsų mieste robotikos vaikai mokosi jau darželiuose, veikia vienas didžiausių Lietuvoje robotikos centrų „RoboLabas“, jau visai netrukus duris atvers Panevėžio regioninis gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos (STEAM) centras, sėkmingai Pramonė 4.0 kontekste dirba Panevėžio plėtros agentūra. Džiaugiamės ministrės ir jos komandos vizitu, rodomu dėmesiu Panevėžiui bei galimybe drauge aptarti miestui svarbius strateginius klausimus“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovai su Panevėžio savivaldybės vadovais aptarė situaciją Panevėžio įmonėse, ketinamus vykdyti investicinius projektus, buvo pristatyta LEZ ateities vizija.

„Puikioje strateginėje vietoje įsikūręs Panevėžys nuo seno garsėja stipria pramone, mieste veikia daug inovatyvių įmonių. Panevėžys turi didžiulį  potencialą auginti investicijas ir darbo vietas. Dirbame ir diskutuojame dėl sprendimų, kurie mieste gerintų investicinę aplinką ir paskatintų čia kurtis naujas įmones“, – sakė ministrė A. Armonaitė.

Po susitikimo Savivaldybėje Ekonomikos ir inovacijų ministerijos komanda dalyvaus oficialiame Šiaurinės g. atidaryme, lankysis įmonėse „Amilina“, „Harju Elekter“, susitiks su LEZ vadovu ir jos teritorijoje veikiančių įmonių atstovais, vyks apžiūrėti STEAM, kur dalyvaus diskusijoje talentų parengimo ir pritraukimo tema.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų