Panevėžyje – ekstremalių iššūkių trasa ant vandens

Panevėžyje – ekstremalių iššūkių trasa ant vandens

Ryškėja, kaip netrukus atrodys atnaujintos „Ekrano“ marių prieigos. Ilgai stovėjusi apleista ir nuobodoka pakrantė tampa poilsiautojų traukos vieta – vandens pramogų neturėjusiame mieste atidarytas vandenlenčių parkas.

„Ši sporto šaka sparčiai populiarėja visoje Lietuvoje. Mūsų parke yra vienas tempimo lynas ir trys figūros šokinėjimui, vėliau turėsime ir ketvirtą. Ateityje planuojame nutiesti ir antrą panašią trasą į kitą parko pusę“, – apie naują zoną šalia marių pasakojo šiandien atidaryto parko operatorius Žygimantas Mickevičius.

Vandenlenčių trasos teritorijoje marių gylis siekia apie 3 – 4 metrus.

 Nuo mėgėjų iki profesionalų

Idėją įkurti vandenlenčių parką Panevėžyje vietos verslininkai generavo bene penkerius metus. Pradžioje planuota į naują pramogų objektą investuoti apie 70 tūkst. eurų. Tačiau iki įkurtuvių, pasak pramogų organizatorių, išlaidos keitėsi ir suma augo.

„Investicijos, aišku, čia niekada neatsipirks, tai labiau projektas iš entuziazmo“, – teigė idėjos autorius, verslininkas ir ekstremalių pramogų ant vandens propaguotojas Gytis Preidis.

Vandenlenčių parko atidarymo dieną praskrieti virš vandens tokių pramogų mėgėjai galėjo nemokamai. Įspūdingus pasirodymus mariose surengė profesionalūs vandenlentininkai iš Klaipėdos. Vakare ant marių kranto panevėžiečiams koncertuos Lietuvos balso finalininkė Beatričė Jevdokimovaitė ir Lietuvos balso dalyvė Salomėja Vaisiūnaitė.

Kitoks paplūdimys

Be naujojo vandenlenčių parko Panevėžio regione veikia dar dvi tokias pramogas siūlančios vietos – Kupiškyje ir Anykščiuose.

Visgi prie „Ekrano“ marių pramogautojai suras daugiausia veiklos. Laikui bėgant šalia vandenlenčių parko įsikurs ir vandens batutų zona.

Šiuo metu Panevėžio savivaldybės ir Europos Sąjungos lėšomis intensyviai tvarkoma visa marių pakrantė. Jau beveik įrengta automobilių aikštelė, privažiavimo keliai prie marių Pajuostės plente. Baigiami įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai su poilsio ir pramogų zonomis, apšvietimas. Čia atsiras ne tik nauji paplūdimiai, bet ir vaikų žaidimų, paplūdimio tinklinio aikštelės, lauko treniruokliai, pontoninis lieptas ir prieplauka mažiems laiveliams.

Galerija

Komentarai

  • SUPERINIAI PATYS GERIAUSI POKYČIAI MANO MYLIMAME PANEVĖŽYJE ! ! !

  • turi miestas Merą 🙂

  • Nuvažiavau šįvakar pažiūrėt. Nuostabu grožėtis vandenį ariančiais vandenlentininkais. Super!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų