Panevėžio rajono gyventojo namuose – beveik tona neteisėtai laikomo alkoholio

Panevėžio rajono gyventojo namuose – beveik tona neteisėtai laikomo alkoholio

Panevėžio AVPK KP ENTV pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto nedenatūruoto ir denatūruoto etilo alkoholio laikymo, gabenimo ir realizavimo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio laikymo, gabenimo ir realizavimo.

Tyrimas pradėtas po to, kai 59 metų Panevėžio rajono gyventojo namuose pareigūnai rado ir paėmė daugiau nei 900 litrų skysčio, kaip manoma – denatūruoto etilo alkoholio. Ten pat rasta įranga, skirta alkoholiui pilstyti (siurblys, buteliai, kamšteliai). Įtariama, kad šis alkoholis būtų buvęs realizuojamas Panevėžio mieste ir rajone.

Dėl minėto įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 2 d., kuriam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Už šią nusikalstamą veiką Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų