ASOCIATYVI SEKUNDE.LT nuotr.

Panevėžio rajone sumušti du nepilnamečiai

Panevėžio rajone sumušti du nepilnamečiai

Vaikų teisių gynėjai ir policijai aiškinasi, kas savaitgalį įvyko Vaivaduose, kai buvo sumušti du nepilnamečiai.

Į Panevėžio policiją šeštadienį, apie 13.14 val., kreipėsi 45-erių moteris ir pranešė, kad Panevėžio rajone, Vaivaduose, nepilnamečius, gimusius 2005 m. ir 2006 m., sužalojo 32-ejų vyras. Smurtautojas vaikus trankė ir spardė į įvairias kūno vietas. Negana to, vieną jų sužalojo sulankstomu peiliuku.

Įtariamasis sulaikytas.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos komunikacijos specialistės Rūtos Karčiauskienės teigimu, apie šį įvykį vaiko teisių gynėjai informuoti nebuvo.

Pasak specialistės, pagal žurnalistų pateiktą informaciją specialistai pradėjo aiškintis įvykio aplinkybes, renka reikiamą informaciją.

„Vaiko teisių gynėjai susitiks su vaikais, išklausys jų nuomones, bendraus su vaikų tėvais. Vėliau bus priimami sprendimai dėl tolesnių veiksmų – bus baigtas nagrinėti pranešimas, ar sprendžiama, kokios pagalbos reikia vaikams ir jų šeimoms“, – komentavo R. Karčiauskienė.

Komentarai

  • senelis

    • Atsakyti
  • tokių Panevėžio rajono vaiko teisių gynėjų reikia saugotis,jos negina nukentėjusių vaikų nuo smurto,o tik kenkia vaikams,iškraipo vaikų pasisakymus,jos gina smurtautojas,vaikai lieka neapginti,būtinai padėkite įrašymo įrenginį kai apklausia jūsų vaikus,negalima tokiomis „specialistėmis“pasitikėti

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų