Asociatyvi P. Židonio nuotr.

Panevėžio rajone rasti mirę du vyrai, jų kaimynas žuvo gaisre

Panevėžio rajone rasti mirę du vyrai, jų kaimynas žuvo gaisre

Panevėžio rajone, Jotainių kaime, per dvi dienas – trys mįslingos mirtys. Du jauni vyrai rasti mirę tame pačiame name, jų kaimynas naktį žuvo kilus gaisrui.

Kaip praneša Policijos departamentas, ketvirtadienio naktį, apie 1 val. 40 min. Panevėžio rajone, Jotainių kaime, apleistame name kilo gaisras, kurio metu žuvo 60-metis vyras bei sudegė pastatas. Gaisro priežastis nustatinėjama.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Šios baisios tragedijos išvakarėse, trečiadienį, apie 13 val. 18 min., tame pačiame kaime, kitoje gatvėje esančiame name rasti mirusių 25-erių ir 21-erių vyrų kūnai. Jaunuoliai nebuvo susiję giminystės ryšiais. Jiedu buvo draugai.  Juos negyvus rado į svečius užsukęs bičiulis.

Policijos duomenimis, išorinių smurto žymių nenustatyta.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai aiškinasi paslaptingos mirties aplinkybes. Savižudybė nėra įtariama.

Nepatvirtintais duomenis, vietiniai pasakoja, kad tą dieną abu jauni vyrai galėjo vaišintis alkoholiu. Ar taip pat buvo vartojami ir kitokie kvaišalai, atsakys teismo medicinos ekspertai.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Odetos Jukniūtės teigimu, šios dvi mirtinos nelaimės nėra siejamos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų