Panevėžio parką už 3,3 mln. eurų tvarkys PST

Panevėžio parką už 3,3 mln. eurų tvarkys PST

Viena didžiausių Lietuvos statybos bendrovių Panevėžio statybos trestas (PST) už beveik 3,27 mln. eurų modernizuos Panevėžio kultūros ir poilsio parką, pranešė bendrovė. Projektas bus įgyvendintas iki kitų metų rudens.

Sutartį su savivaldybe pasirašiusio PST teigimu, parke bus įrengti sporto aikštynai, amfiteatras, senjorų pėsčiųjų takas, žaliosios erdvės.

Panevėžio savivaldybė yra skelbusi, kad parkas yra viena didžiausių viešųjų erdvių mieste, tačiau mažai patraukli gyventojams bei svečiams.

Miesto žiniasklaida yra skelbusi, jog atnaujinus parką, miestas turės kokybišką žaliąją erdvę, kur laisvalaikį galės leisti jaunimas, suaugusieji, šeimos, vaikai. Parko teritorija bus padalyta į aktyvaus ir ramaus poilsio zonas, bus atnaujinti želdiniai, sutvarkyta ir atverta Nevėžio pakrantė, suformuotas pagrindinis pasivaikščiojimų takas, šalia įrengti gėlynai, atnaujinti esami ir įrengti nauji pėsčiųjų, dviračių takai.

Pernai savivaldybė su Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė finansavimo sutartį – pagal ją miestui skirta beveik 3 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) paramos.

Komentarai

 • Sveikinu ir šird-ingai džiaugiuosi 🙂
  Ateina eina streikavę Laisvės aikštėje ar prieš tą patį PST, ar prieš kitą?..

  • keleto metų senumo nuotraukoja atpažystu pasiskelbusius du kandidatus į busima miesto taryba tai Urpšį ir tai Ridiką.

 • Kas vėl per pinigų plovimas ? Miesto gatves reikia tvarkyti. Apšvietimas tragiškas, baisu vairuotojams pėsčiojo kokio nenumušti, kadangi nieko nesimato.

  • Ir vel negerai ir vel kazkam samokslo teorijomis kvepia 🙂 dziaugtis reikia kad miestas grazeja ir zmones tures kur iseiti i gamta.

 • Stenetojai stena, dirbantys dirba. Sekmes ir aciu uz grazejanti miesta!

 • Pagaliau…..

 • Sakė, kad ir miesto daržas bus, pensininkai augins bulves ir gal tą daržą ravės….

 • Šiaip tai kas nežino reiketų priminti kad investicinis Poilsio ir Kultūros parko projektas dar buvo paruoštas prie anos kadencijos. Šios kadencijos valdantieji tik dabar į savo valdymo pabaigą sugebėjo nupirkti rangos darbus. Tai ar lėtesnių vėžlių kaip šie vargu ar galima rasti. Moka tik eglutes uz 150 000 eurų puošti.

Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų