Panevėžio ligoninėje gydomas 21 sergantysis COVID-19

Panevėžio ligoninėje gydomas 21 sergantysis COVID-19

Koronavirusinei infekcijai plintant Lietuvoje, plečiasi ratas savivaldybių, dėl aukšto jose sergamumo COVID – 19 liga patenkančių į raudonąją zoną. Nuo šio pirmadienio be jau buvusių 11 savivaldybių, į raudonąją zoną iki lapkričio 1-osios dienos patenka dar 8-ios.

Panevėžio miestas ir rajonas, praėjusią savaitę nudažytas žaliai, šį pirmadienį jau ženklinamas geltona spalva.

Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje spalio 26-osios duomenimis gydomas 21 pacientas, sergantis COVID – 19. Vienas pacientas gydomas Reanimacijos ir intensyviosios pagalbos skyriuje, trims pajungtas deguonis. Šiuo metu lengva forma sega 14-iolika Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų, jie gydosi namuose. Šiandien ligoninė sulaukė ir pirmųjų naujojo testavimo rezultatų – 6 pacientams pirmojo pakartotinio testo rezultatas yra neigiamas.

„Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija ir ligoninės kolektyvas deda visas pastangas suvaldyti šią ligą ir užkirsti kelius tolesniam koronavirusinės infekcijos plitimui. Labai prašome ir tikimės visų supratimo, kantrybės, palaikymo ir pagalbos bei laikinųjų būtinųjų apribojimų laikymosi. Tik visi kartu, sutelkę turimas žinias, gebėjimus, pastangas bei pozityvų nusistatymą bendrai kovai su pandemija, pajėgsime atsispirti šiam infekciniam virusui“, – teigė ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų