Panevėžio lengvaatlečiai namo grįžo su 38 medaliais

Praėjusią savaitę vyko Biržų rajono atviras jaunimo, jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, iš kurio Panevėžio sporto centro ugdytiniai namo grįžo pasidabinę įvairių spalvų medaliais.

100 m bėgimo rungtyje jaunučių grupėje varžęsis Aidas Armokas buvo greičiausias ir iškovojo pirmąją vietą (12,28 sek.), Emilija Kropaitė laimėjo antrąją (13,32 s.), o Mangirdas Ragauskas užėmė šeštą vietas. 200 m bėgimo rungtyje Aidas Armokas vėl buvo greičiausias ir iškovojo pirmąją vietą (25,61 sek.), Smiltė Paukštytė užėmė antrąją vietą (28,10 sek.), Emilija Kropaitė pelnė šeštą, Mangirdas Ragauskas – septintą, Ajus Kondrotavičius – aštuntą, Tomas Alijošaitis – dešimtą vietas. 400 m bėgimo rungtyje Ugnius Janušauskas (59,67 sek. ) bei Gabrielė Janušauskaitė (1 min. 1 sek.) iškovojo pirmąsias vietas, Evita Morkelytė užėmė trečiąją vietą (1 min. 8 sek.), Urtė Šteinaitė liko ketvirta. Šuolio į aukštį rungtyje Rugilė Tupalskytė laimėjo penktą, o Džiugas Kopūstas šeštą vietas. Šuolio į tolį rungtyje Smiltė Paukštytė nušoko 4 m 83 cm ir užėmė antrąją vietą, Džiugas Kopūstas nušokęs 5 m 10 cm laimėjo trečiąją vietą. Ugnė Martuzaitė užėmė penktą, Ugnė Šteinaitė – šeštą, Fausta Valuckytė – aštuntą, Rugilė Tupalskytė – dešimtą vietas. 1000 m bėgimo rungtyje Benas Malinauskas buvo greičiausias, sportininkas šią distanciją įveikė per 2 min. 57 sek.

Jaunių grupėje nepralenkiamas buvo Kasparas Breimelis, kuris 100 m distanciją nubėgo per 11,42 sek. ir užėmė pirmąją vietą. Patricija Grigalionytė užėmė trečiąją (13,68 sek.), Toma Trotenskytė – šeštą vietas. Kasparas Breimelis greičiausias buvo ir 200 m bėgimo rungtyje, ją sportininkas įveikė per 23,31 sek. ir užėmė pirmąją vietą. Patricija Grigalionytė šioje rungtyje finišo liniją kirto ketvirta. 400 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Evelina Kaškelytė (1 min. 8 sek.), trečiąją – Karolina Kaškelytė (1 min. 10 sek.). Toje pačioje rungtyje dalyvavusi Ieva Valiulytė užėmė šeštą vietą. Šuolių rungtyse sužibėjo Neda Vidzėnaitė. Sportininkė peršokusi į 1 m 60 cm aukštį iškeltą kartelę užėmė pirmąją vietą. Neda pirmąją vietą laimėjo ir šuolio į tolį rungtyje (4 m 89 cm), Toma Trotenskytė laimėjo ketvirtą vietą. Rutulio stūmimo rungtyje (3 kg) Vestina Suchockytė įrankį nustūmusi 10 m 7 cm laimėjo antrąją vietą.

Jaunuolių grupėje varžęsis Kasparas Bačianskas 100 m distanciją nubėgo greičiausiai ir laimėjo pirmąją vietą (11, 50sek.). Gerda Kudulytė užėmė ketvirtą, o Jokūbas Grigaliūnas – septintą vietas. Kasparas Bačianskas pirmas įveikė ir 200 m distanciją (22,87 sek.), Gerda Kudulytė užėmė ketvirtą, Vytaras Sarapas – penktą, Jokūbas Grigaliūnas – šeštą vietas. 400 m bėgimo rungtyje dalyvavęs Vytaras Sarapas laimėjo antrąją vietą (54,36 sek.). 1000 m distanciją per 3 min. 7 sek. atbėgusi Agota Žurauskaitė užėmė pirmąją vietą. 4×100 estafetinio bėgimo rungtyje Gerda Kudulytė, Patricija Grigalionytė, Neda Vidzėnaitė ir Agota Žurauskaitė (54,18 sek.) bei Aidas Armokas, Kasparas Bačianskas, Vytaras Sarapas ir Kasparas Breimelis laimėjo pirmąsias vietas (46,01 sek.), Evelina Kaškelytė, Rugilė Tupalskytė, Karolina Kaškelytė ir Smiltė Paukštytė vos dvejomis sekundėmis nusileido priešininkėms iš Latvijos ir užėmė ketvirtą vietą.

Iš viso Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai iškovojo 33 medalius: 22 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos. Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Viktorija Barvičiūtė, Remigijus Jakubauskas ir Rimvydas Smilgys.