Panevėžio krepšininkės – U14 čempionės

Panevėžio krepšininkės – U14 čempionės

Savaitgalį Panevėžyje vyko lemiamos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U14 mergaičių čempionato kovos.

Panevėžio sporto centro krepšinio trenerės Ilonos Rimšienės treniruojamos merginos pusfinalyje nepasigailėjo V. Knašiaus KM ekipos ir rezultatu 90:50 (27:12, 22:17, 18:9, 23:12) jas sutriuškino. Šiose rungtynėse Panevėžio SC ekipoje išsiskyrė 26 taškus, 13 atkovotų kamuolių ir 35 naudingumo balus surinkusi Gabija Galvanauskaitė.

Didžiajame finale krepšinio aikštelėje susitiko Panevėžio SC ir Vilniaus KM I merginos. Sėkmingiau sužaidusios ketvirtojo kėlinio pabaigą rungtynėse rezultatu 90:80 (31:20, 16:23, 22:16, 21:21) pergalę iškovojo ir U14 mergaičių čempionato nugalėtojomis tapo aikštelės šeimininkės Panevėžio sporto centro ugdytinės.

„Noriu padėkoti merginoms už nuoširdų darbą, už jūsų pasiaukojimą ir meilę krepšiniui. Taip pat dėkoju tėveliams už palaikymą, už supratimą. Jūs turite didžiuotis šiomis mergaitėmis, jos tikrai nuostabios merginos. Tariu ačiū visiems, padėjusiems surengti šią gražią šventę „Kalnapilio“ arenoje“, – sakė trenerė Ilona Rimšienė.

Finalinėse rungtynėse čempionių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 23 taškus pelniusios Urtė Gurevičiūtė ir Gabija Galvanauskaitė. Šios abi merginos pateko ir į simbolinį geriausių finalinio ketverto žaidėjų penketuką.

Komentarai

  • Dar tik 14 o jau merginos?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų