FK „Panevėžys“ nuotr.

„Panevėžio“ ir „Jelgavos“ rungtynės nugalėtojo neišaiškino

Šiandien Kaune draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žaidė su Latvijos komanda „Jelgava“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Jelgavos“ komandų prasidėjo be didesnės žvalgybos. Jau pačioje mačo pradžioje po kampinio varžovų ekipos žaidėjas pavojingai smūgiavo galva, bet kamuolys praskriejo virš mūsų komandos vartų skersinio. Iškart po to panevėžiečiai atsakė greitu išpuoliu, bet smūgis iš toli buvo labai netikslus.

Po to kurį laiką žaidimas vyko be pavojingesnių momentų. Latvijos komandos žaidėjai dažniau žaisdavo ilgais perdavimais, atakuodavo kraštais ir skersuodavo kamuolį į baudos aikštelę. Panevėžiečiai rungtyniavo trumpais tiksliais perdavimais ir stengėsi branginti kamuolį.

Įpusėjus pirmajam kėliniui ir toliau žaidimas beveik visą laiką vyko aikštės viduryje. Labai patikimai rungtyniavo abiejų komandų gynėjai, neleisdami varžovams įsiveržti į savo baudos aikštelę.

28-ąją susitikimo minutę „Jelgavos“ komanda sukūrė pavojingą momentą prie „Panevėžio“ vartų. Į baudos aikštelę įsiveržęs Latvijos komandos futbolininkas stipriai smūgiavo, bet panevėžiečių vartininkas Rafaelis Broetto tame epizode sužaidė patikimai.

35-ąją rungtynių minutę gerą progą pasižymėti turėjo panevėžiečiai. Po kampinio Sebastianas Vasquezas efektingai smūgiavo krisdamas per savo, bet „Jelgavos“ vartininkas pirštų galais sugebėjo į vartus skriejantį kamuolį numušti už galinės aikštės linijos. Po antro iš eilės kampinio vėl buvo iškilusi grėsmė varžovų vartams, bet kolektyvinių pastangų dėka latviai sugebėjo apsiginti.

Poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultatui 0:0.

Per pertrauką abiejų komandų strategai atliko daug keitimų. Antrasis kėlinys „Panevėžio“ komandai prasidėjo nesėkmingai. 52-ąją mačo minutę „Jelgava“ išsiveržė į priekį. Varžovai iš krašto pakėlė kamuolį į panevėžiečių baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas Latvijos komandos žaidėjas tiksliu smūgiu galva nuginklavo po pertraukos į vartus stojusį Šarūną Jurevičių.

Jau po dviejų minučių panevėžiečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Rafaelis Floro įsiveržė į „Jelgavos“ baudos aikštelę, suklaidino varžovų vartininką, bet iš aštraus kampo nepataikė į tuščius vartus.

61-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Tiksliu tolimu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Tautvydas Eliošius. Šis žaidėjas po dešimties minučių atliko juvelyrinį perdavimą Eimantui Abramavičiui, bet jaunasis „Panevėžio“ puolėjas iš baudos aikštelės ribų šovė šalia varžovų vartų.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos kamuolį ilgiau kontroliavio ir aštriau atakavo „Panevėžio“ futbolininkai, o „Jelgavos“ žaidėjai stengėsi rengti kontratakas. Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, daugiau įvarčių šiame mače nebuvo įmušta. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.