P. Židonio nuotr.

Panevėžio apskrityje – 203 nauji koronaviruso atvejai

Panevėžio apskrityje – 203 nauji koronaviruso atvejai

Per praėjusią parą daugiausia susirgimų COVID-19 nustatyta Vilniaus apskrityje, plečiasi židiniai gydymo ir globos įstaigose, rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenys.

Iš 2339 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų 595 registruoti Vilniaus apskrityje. Kauno apskrityje nustatyta 470 naujų užsikrėtimų, Klaipėdos – 299, Šiaulių – 266, Panevėžio – 203, Marijampolės – 167.

Dar 91 infekcijos atvejis patvirtintas Alytaus, 85 – Tauragės, 78 –Telšių ir 74 – Utenos apskrityse.

11 atvejų kol kas nepriskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo.

Anot NVSC, šiuo metu atlikta 1044 atvejų epidemiologinė diagnostika, likusių – atliekama penktadienį.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, registruota 225.

Ketvirtadienį registruoti koronaviruso atvejai, susiję su protrūkiais Kauno klinikų padaliniuose, LSMU Kauno ligoninėje, Kėdainių ligoninėje, Klaipėdos Jūrininkų ligoninėje, Šilutės ligoninėje, Švėkšnos saugų vaikų globos namų šeimynoje ,,Gilė“. Taip pat toliau fiksuoti atvejai, susiję su protrūkiu Šakių ligoninėje, Marijampolės ligoninės Psichikos ligų skyriuje, Tauragės, Šilalės ligoninėse, teigia NVSC.

Be to, praėjusią parą, epidemiologų vertinimu, patvirtinti atvejai, susiję su protrūkiu Kazlų Rūdos ligoninėje, kur per pastarąsias dienas iš viso registruoti 24 infekcijos atvejai, iš jų 22 – Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje.

Taip pat praėjusią parą registruoti koronaviruso atvejai, siejami su protrūkiu Kazlų Rūdos socialinės paramos centre, čia iš viso šiuo metu patvirtinta 19 infekcijos atvejų.

Šilalės rajone esančiuose Kvėdarnos parapijos senelių globos namuose praėjusią parą patvirtinta 11 koronaviruso atvejų – susirgo dešimt gyventojų ir vienas darbuotojas.

Telšių rajone įsikūrusiuose Dūseikių socialinės globos namuose praėjusią registruoti aštuoni koronavirusinės infekcijos atvejai. Visi asmenys yra šių namų gyventojai.

Taip pat praėjusią parą 29 COVID-19 ligos atvejai patvirtinti Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriuje. Iš viso registruotas 51 su šiuo židiniu susijęs atvejis.

Naujas protrūkis registruotas Pakruojo rajone veikiančiuose Linkuvos socialinės globos namuose – patvirtini aštuoni susirgimai, COVID-19 diagnozuotas šešiems darbuotojams ir dviem įstaigos globotiniams.

Taip pat naujas protrūkis fiksuotas Radviliškio pagalbos šeimai centre, infekcija patvirtinta keturiems centro lankytojams.

Naujas protrūkis registruotas Jonavos rajone veikiančiame audinių ūkyje, kur COVID-19 infekcija praėjusią parą patvirtinta dviem šio ūkio darbuotojams. Iš viso šiuo metu registruoti trys susiję koronaviruso atvejai.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje registruota maždaug 215.

Komentarai

  • Kviesčiau, kad inf. apie infekcijos plitimą kalbėtų kiekvieno miesto atsakingi žmonės,kiek kur kas užsikrėtė, o ne bendrai už visą Lietuvą. Juk dabar tokia galimybė yra.

  • Reikia daugiau testų daryti ir gesinti židinius. Dabar milijonai testams nusėda kazkieno kišenėse.

  • Gal galite atsakyti, tarkim darzelyje susirgo aukletoja covid, su vaikais ji praleido pusdieni , todel darzelinukams savizoliacija. Bet tuo tarpu buvome sveciuose , pas vaika. Ar mes usidare namie istiesu turime buti, kai savizolecija taikoma tik asmeniui kontaktavusiam su sirgusiu covid.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų