Organizatorių nuotr,

Panevėžietės viešėjo Čikagoje

Panevėžietės viešėjo Čikagoje

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos krepšininkės lankėsi JAV, Ilinojaus valstijoje.

Kartu su sportininkėmis vyko gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė ir merginų trenerė Rima Daunienė. Pagrindinis šios kelionės organizatorius buvo jau antrą dešimtmetį Čikagoje gyvenantis „Lituanicos“ krepšinio klubo treneris panevėžietis Aurimas Matulevičius.

Dešimties dienų kelionė neprailgo, merginos dalyvavo dvi dienas vykusiame tarptautiniame krepšinio turnyre „Lituanicos“ klubo taurei laimėti. Panevėžietės iškovojo turnyre antrąją vietą. Be to, mūsų miesto komanda sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Ilinojaus Valstijos penktos vietos laimėtojų komanda (tarp mokyklų), turėjo bendras treniruotes su „Lituanicos“ krepšinio klubo žaidėjomis ir „Baylor Basketball“ komanda.

Į JAV išvyko trylika krepšininkių, kuriomis išeiviai rūpinosi lyg savais vaikais. Merginos turėjo galimybę susipažinti su Čikaga, Lemontu, Mičigano ežeru, važiavo stebėti WNBA rungtynių tarp „Seatle Strom“ ir „Minesota Lynx“ moterų komandų, aplankė pramogų ir atrakcionų parką, svečiavosi konsulate ir bendravo su konsulu, taip pat su didžiule ten gyvenančia lietuvių bendruomene.

„Per kelionę daugeliu atžvilgių jautėmės lyg namuose. Kunigaikščių užeigoje valgėme lietuvišką maistą, bendravome su vietos lietuviais. Komandos vardu noriu padėkoti visiems prisidėjusiems prie šios įspūdingos kelionės. Aurimas Matulevičius, Judita Tamašauskienė, Larana Stropus, Dalia Harrington ir daugelis kitų darė viską, kad į Lietuvą parsivežtumėme pačius geriausius įspūdžius. Buvo negalima nesižavėti Aurimo Matulevičiaus nuveiktais darbais „Lituanicos“ klube, suburta merginų krepšinio komanda, vasarą organizuojamos krepšinio stovyklos vaikams. Dešimt dienų prabėgo labai greitai. Namo grįžome pilni gražiausių įspūdžių“, – po kelionės į JAV „Sekundei“ sakė R. Daunienė.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų