Panevėžietės triumfavo šalies čempionate (foto galerija)

Baigėsi šių metų Lietuvos moterų žolės riedulio uždarųjų patalpų B diviziono čempionatas, kuriame įspūdingai pasirodė Panevėžio sporto centras-HC „Perkūnas“. Tik šiame sezone debiutavusios šalies čempionate panevėžietės iškovojo pirmąją vietą.

Paskutiniame ture, vykusiame Panevėžyje, šeimininkių komanda 3:1 nugalėjo Šiaulių „Akademiją“.

Panevėžio SC-„Perkūnas“ per visą čempionatą nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Žaidžiančiosios trenerės Annos Rekašius auklėtinės iškovojo 7 pergales ir vieną susitikimą baigė lygiosiomis. Čempionato nugalėtojos surinko 22 taškus bei įmušė 25 įvarčius į konkurenčių vartus. A. Rekašius buvo pripažinta geriausia viso čempionato žaidėja.

Šiame sezone Panevėžio SC-HC „Perkūno“ komandai atstovavo Nomeda Narmontaitė, Goda Dirsytė, Agnietė Žukauskaitė, Saulė Stakėnaitė, Mėja Šataitė, Adriana Skujaitė, Austėja Boguševičiūtė, Elinga Šaparnytė, Darija Žigytė, Luka Žiaubrytė, Greta Butkevičiūtė, Viktorija Zalogaitė, Martyna Barbachinaitė ir žaidžiančioji komandos trenerė Anna Rekašius.

Šalies čempionate antrąją vietą užėmė Širvintų sporto centro-2 komanda, kurioje žaidė rezultatyviausia čempionato žaidėja Martyna Ragauskaitė. Trečioje vietoje liko Šiaulių „Akademijos“ merginos.