I. Žaromskytės Morkuckienės nuotr.

Panevėžietės sulaukė puikaus įvertinimo

Panevėžietės sulaukė puikaus įvertinimo

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga išrinko LIDL-MKL gruodžio mėnesio žvaigždę. Ja tapo Panevėžio sporto centro auklėtinė Urtė Gurevičiūtė.

Dvylikametė gruodžio mėnesį žaidė dvejas rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir rinko 33 naudingumo balus.

Išrinkta geriausia gruodžio mėnesio krepšininke jaunoji panevėžietė padėkojo savo trenerei bei visiems, kurie ją palaikė.

„Norėčiau padėkoti visiems, kurie už mane balsavo. Ypač trenerei Ilonai, be kurios nieko ir nebūtų, komandos draugėms ir mokyklos bendruomenei, kad visas Panevėžys, ir ne tik, susibūrė ir kartu galėjome pasiekti vieną iš mano svajonių. Labai ačiū ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygai už tokį įvertinimą. Šis pasiekimas skatina mane toliau siekti aukštumų krepšinyje ir eiti iki pat galo. Tikrai nebūčiau to pasiekus be tokio didžiulio visų palaikymo. Man tai labai svarbu. Ačiū!“ – „Sekundei“ sakė U. Gurevičiūtė.

Puikaus įvertinimo už gruodžio mėnesį pasiektus rezultatus sulaukė ir U. Gurevičiūtės trenerė Ilona Rimšienė.

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL) pristatė merginų komandas treniruojančių specialistų simbolinį penketuką. Įvykus balsavimui paaiškėjo, kad daugiausia palaikymo balsų surinko ir gruodžio mėnesio geriausia LIDL-MKL merginų komandų trenere tapo panevėžietė I. Rimšienė.

Trenerė I. Rimšienė. I. Žaromskytės Morkuckienės nuotr.

Penkios laureatės buvo atrinktos atsižvelgiant į gruodžio mėnesį demonstruojamus rezultatus. Po to krepšinio aistruoliai internete balsavo už, jų nuomone, labiausiai žvaigžde nusipelniusią tapti žaidėją.

Panevėžietė nežymiai aplenkė antroje vietoje likusią Vilniaus krepšinio mokyklos žaidėją Moniką Cimalonskytę.

Be U. Gurevičiūtės, tapti geriausia gruodžio mėnesio krepšininke pretendavo dar viena Panevėžio sporto centro auklėtinė Austėja Rauckytė, taip pat Kauno „Žalgirio“ krepšinio akademijos žaidėja Gustė Dziatkauskaitė bei Biržų rajono sporto centro atstovė Sintija Aukštikalnytė.

Lapkričio mėnesio mergaičių krepšinio žvaigžde taip pat tapo Panevėžio sporto centro ugdytinė Gabija Galvanauskaitė.

Dvylikametė lapkritį sužaidė trejas rungtynes, per kurias vidutiniškai rinko 17 taškų, 10,3 atkovoto kamuolio ir 18,7 naudingumo balų. Trenerė – Ilona Rimšienė.

Gabija Galvanauskaitė. I. Žaromskytės Morkuckienės nuotr.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų