Panevėžietės pateko į pusfinalį

Be pralaimėjimų Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybėse žengianti „FA-FK Panevėžys–PRSSG“ komanda tęsia kovą dėl medalių. Dėl teisės žaisti finale panevėžietės kovos su ukmergiškėmis.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybėse, kuriose šiemet varžosi dešimt komandų, prasidėjo atkrintamosios varžybos. „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio barjerą ir pateko į pusfinalį. Panevėžietės savo aikštėje 5:3 (4:2) įveikė Tauragės „Šešupės“ komandą.

Jau 15-ąją mačo minutę panevėžietės pirmavo 2:0. Šeimininkių gretose pasižymėjo rezultatyviausia „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ futbolininkė Aušra Klevečkaitė ir Marija Stankevičiūtė. 20-ąją susitikimo minutę „Šešupės“ žaidėja Austė Bernotaitė rezultatą išlygino, bet A. Klevečkaitė greitai (22 ir 31 min.) padidino panevėžiečių persvarą iki 4:1. Baigiantis pirmajam kėliniui tauragiškė Dovilė Dockaitė vienu įvarčiu sušvelnino rezultatą.

Po pertraukos abiejų komandų žaidėjos pasižymėjo po sykį. Panevėžietėms įvartį pelnė Karilė Liužinaitė, o tauragiškėms – Ieva Žakelytė.

Trenerių Juozo Aleksos ir Virginijaus Liubšio auklėtinės, rezultatu 5:3 įveikusios varžoves, iškovojo teisę žaisti Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių pusfinalyje.

Reguliariajame sezone panevėžietės, rungtyniavusios Šiaurės regione, užtikrintai laimėjo visus 8 žaistus susitikimus bendru įvarčių skirtumu 62:4 ir užėmė pirmąją vietą. Tauragės „Šešupės“ komanda, Pietų regione surinkusi 6 taškus iš 24 galimų, liko ketvirta.

Pusfinalyje „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ susitiks su Ukmergės komanda „SC-Ukmergė“, kuri ketvirtfinalyje 3:2 nugalėjo Kauno SM „Taurą“.

„FA-FK Panevėžys-PRSSG“ ir „SC-Ukmergė“ šiame sezone rungtyniavo Šiaurės regione ir tarpusavyje susitiko du kartus. Abiejose rungtynėse panevėžietės iškovojo užtikrintas pergales. Namuose „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ laimėjo 7:0, o svečiuose – 9:2.

Kitame pusfinalyje susitiks dvi sostinės komandos – Vilniaus regiono JK ir MFA „Žalgiris“.

Pusfinalio susitikimas tarp „FA-FK Panevėžys-PRSSG“ ir „SC-Ukmergė“ rytoj, penktadienį, „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 17 valandą.