"Sekundės" archyvo nuotr.

Panevėžietei – Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimas

Panevėžietei – Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimas

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tęsia tradiciją ir teikia apdovanojimus tiems, kurie savo veikla, asmeniniu pavyzdžiu bei neblėstančia energija skatina ir įkvepia kitus rinktis aktyvesnį, sveikesnį, įdomesnį – gyvenimo būdą.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, puiku, kad ši idėja, startavusi pernai, jau tampa tradicija. Juk visiems labai svarbu įvertinti ir įprasminti savo kelią, veiklą, būti naudingais savo šeimai, artimiesiems, be abejonės – ir visuomenei.

„Būtent šiems žmonėms, kurių veikla, idėjos, energija, entuziazmas bet kokiomis aplinkybėmis turėjo didžiulės reikšmės kuriant geresnę, sveikesnę rytojaus Lietuvą, norime padėkoti ir šiemet. Didžiuojamės, žavimės, palaikome juos ir, žinoma, nuoširdžiai dėkojame“, – sakė šių apdovanojimų iniciatorius ministras A. Veryga.

Iš viso renginyje buvo įteikti 8 apdovanojimai – 4 įsteigti SAM ir 4 ministro A. Verygos.

Renginyje pagerbti tie, kurie, nepaisydami ligų ir pavojaus sveikatai, išlieka aktyvūs ir kupini gyvenimo džiaugsmo. Apdovanojimas „Už nugalėtą negalią“ šiemet atiteko Panevėžio žmonių su negalia sąjungai ir jos ilgametei vadovei Reginai Novikienei, kuri jau beveik trisdešimt metų dirba su neįgaliaisiais, sprendžia jų problemas, rūpinasi jų socialine integracija. R. Novikienė organizuoja socialinės reabilitacijos, sporto projektus, vykdo sveikos mitybos ir aktyvios gyvensenos švietėjišką veiklą. Panevėžiečiams apdovanojimą įteikė Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė.

SAM įsteigtais apdovanojimais taip pat pagerbtos 4 organizacijos, kurios rūpinasi jaunimo sveikata ir senjorų užimtumu, padeda sergantiesiems, gelbsti atsidūrusius visuomenės užnugaryje. Jos atrinktos iš visuomenės pasiūlytų kandidatų – šiemet SAM sulaukė daugiau nei 100 anketų, kuriose buvo siūloma apdovanoti įvairias organizacijas ir visuomenės aktyvistus.

Komentarai

  • Sveikinu sesutę. Šaunuoilė. Tai reikalingas ir naudingas visuomenei darbas.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų