Panevėžietė dviratininkė M. Vžesniauskaitė apie gyvenimą su dvigubai vyresniu milijardieriumi

Panevėžietė dviratininkė M. Vžesniauskaitė apie gyvenimą su dvigubai vyresniu milijardieriumi

Modesta Vžesniauskaitė – iš Panevėžio kilusi gražuolė, kurią žino visas pasaulis. Prieš dešimt metų ji atstovavo Lietuvai Pekino Olimpinėse žaidynėse, o šiandien ji tikra elito dama, jau šeštus metus savo ateitį kurianti su perpus vyresniu milijardieriumi Johnu Caudwelu. Savo gyvenimo istorija ji pasidalino LNK laidoje „Bus visko“.

Modesta garsina Lietuvą ir savo pasiekimais organizuojant labdaringus renginius. Na, o atostogas ji leidžia nuosavoje jachtoje, kur porą su draugais aptarnauja 27 žmonių personalas. Didžiausiu savo pasiekimu ji visgi laiko atstovavimą Lietuvai 2008 metų Pekino Olimpinėse varžybose. Tai nebūtų virtę realybe, jei vaikystėje Modesta nebūtų sulaukusi dosnių užsieniečių paramos.

Nuo 12 metų internate augusi, ji pergales skynė su dovanotu dviračiu ir sportine apranga. Šiandien ji nori padėti kitiems talentingiems, bet nepasiturinčiai gyvenantiems Lietuvos vaikams.

„Man yra baisu, nes pati Lietuva nesukuria galimybių auginti čempionus. Nuvažiuoju į dviračių bazę, kur užaugau pati ir matau, kad visi vaikšto su apranga, kurią aš nešiojau prieš dvidešimt metų. Ir tie vaikai keičiasi tomis aprangomis, o tai jau nehigieniška. Sunku žiūrėti, nes tos aprangos susiūtos, sulopytos. Labai gaila ir liūdna, nes, atrodo, kad mes jau iš Sovietų sąjungos išėjome. Yra vaikų iš kaimo, kurie turi mažiau galimybių. Talentingi vaikai, kurie nori sportuoti, bet visur viskas kainuoja. Ta galimybė vaikams užaugti ir garsinti Lietuvą bus neįmanoma, nes treneriai turi metinį biudžetą, kuris siekia vos 3000 eurų“, – sakė ji.

Visame pasaulyje pasiturintys verslininkai, teisininkai bei kitų specialybių atstovai buriasi į klubus, užsiima mėgiama veikla ir renka lėšas nepasiturintiems. Modesta jau ketverius metus tokius renginius organizuoja Monake bei pietų Prancūzijoje. O šį rudenį pirmą kartą suburs pasiturinčius piliečius ir Lietuvoje. Moteris įsitikinusi – tai ne tik puikus būdas gyventi prasmingai, bet ir galimybė užmegzti gyvenimą keičiančias pažintis.

„Fondas yra sukurtas ne tik surinkti pinigėlius ir duoti vaikams neturtingiems, būsimiems Lietuvos čempionams. Tačiau norisi ir duoti kažką tiems žmonėms, kurie nori padėti. Renginiuose, kuriuos organizuoju Monte Karle, jau keturis metus žmonės susidraugauja ir tampa bendro verslo kūrėjais, kai kurie ima kurti šeimas. Tai yra toks nuostabus projektas, kuriame gali padėti vaikams, sportuoji, emocijas išlieji, gyvenimas pasirodo kitoks, susiburia žmonės su panašiu mentalitetu ir mastymu“, – pasakojo moteris.

Su mylimuoju suvedė labdaringas renginys

Lygiai prieš penkerius metus Monako princo Alberto organizuojamame labdaringame dviračių maratone iš San Trope į Monaką Modesta sutiko savo širdies draugą, 30 metų vyresnį milijardierių iš Britanijos – John Caudwel. Jis neseniai buvo išsiskyręs su ilgamete širdies drauge, o Modesta išgyveno skaudžias skyrybas su savo sūnaus tėvu. Užsimezgė graži draugystė, kuri labai greitai virto romantiškais santykiais. „Nebuvau tikra, ar aš noriu būti su dvidešimt metų vyresniu vyru. Reikėjo daug laiko sužinoti, kaip jis elgiasi su šeima, kaip jis elgiasi su draugais. Koks jis būna piktas, koks jis būna skirtingose situacijose. Po aštuonių mėnesių aš supratau, kad aš galiu būti su tuo vyru ir kad aš noriu. Nekreipiu dėmesio visiškai į amžiaus skirtumą. Supratau, kad neįmanoma gyvenime gauti idealaus varianto. Kažkur turi nukentėti. Aš pasirinkau, kad mano kentėjimas yra amžiaus skirtumas. Aišku, aš norėčiau jaunesnio vyro, aišku, aš norėčiau, kad jam būtų 40 – 50, turėti tą patį Johną tik jaunesnį, nes norėčiau ilgiau jį mylėti, džiaugtis mūsų gyvenimu. Bet yra kaip yra“, – pasakojo ji.

Šiandien pora aktyviai leidžia laisvalaikį slidinėdami Jungtinių Amerikos Valstijų kalnuose, mindami dviratį aplink žydrosios pakrantės vynuogynus ir dalyvaudami įvairiuose renginiuose. Modesta atvira, ji vos spėja paskui perpus vyresnį mylimąjį ir atvirauja, kad amžiaus skirtumas vargina tik dėl kirbančio klausimo, kas bus po dešimties ar penkiolikos metų, kaip tuomet atrodys jų bendras gyvenimas. Be to, Modesta visuomet svajojo apie didelę šeimą ir nuo pat santykių pradžios sakė Johnui, kad nori vaikų. „Aš tikrai labai noriu vaikų, šeimos ir normalaus gyvenimo. O Johnas yra nuostabus vyras, turi nuostabius penkis vaikus. Aš jais tikrai didžiuojuosi žiūriu į juos ir sakau, Johnai, pažiūrėk į juos, reikėtų dar trijų. Būtų didžiulė nuodėmė neturėti tokių gerų vaikų. Aišku, dauguma žmonių pasakytų – jam 60, ką tu galvoji? Bet vėlgi, kodėl nesuteikti galimybių užauginti nuostabių vaikų, kurie galėtų kažką duoti šiam pasauliui“, – sakė ji.

Ankstesnė santuoka baigėsi skaudžiai

Modesta atvira – jau prieš trejus metus būtų apsigyvenusi su Johnu Anglijoje ir greičiausiai jau supuotų bendrą mažylį, jei ne skaudžiai pasibaigusi ankstesnė santuoka su dviratininku Corrado Salemi ir septynerius metus besitęsiantys teismai dėl sūnaus globos. Kadangi į Monaką atvyksta labai daug lengvo gyvenimo ir turtingų vyrų medžiotojų – nykštukinės valstybės įstatymai gina savo piliečius bei rezidentus ir neleidžia motinoms išvežti vaikų daugiau, nei 50 km nuo Monako. „Monake nėra tos teisinės sistemos, kuri apsaugotų mamą ir vaiką. Ten yra pirmoje vietoje vyras. Įstatymas gina vyrą nuo manipuliuojančių moterų, kurios atvažiuoja į Monaką, bando pastoti, susituokti ir pasiimti puse turto. Pavyzdžiui, Anglijoje visos moterys pasiima puse turto vyro, bet mano atvejis yra kitoks. Aš neprašau jokių turtų. Man rūpi ramybė vaikui. Nenoriu, kad vyras atsisakytų teisių, noriu kad jis galėtų rūpintis savo vaiku ir turėtų tuos gražius santykius, kuriuos Johnas turi su savo pirma žmona, arba antra drauge“, – sakė Modesta.

Į Monaką kasdien atvyksta gražuolės iš Rusijos ir rytų Europos svajojančios apie turtingą sutuoktinį. Tačiau, Modesta atvira, retai kada šios moterys tampa laimingos. Šalia galingų vyrų jos būna gražiai aprengtos, vairuoja prabangius automobilius ir gyvena milijonus kainuojančiuose rūmuose, tačiau pačios nieko neturi. Jos tarsi dar vienas žaisliukas, sėkmingų vyrų komforto dalis. Anksčiau ar vėliau šias moteris pakeičia jaunesnės gražuolės, o senosios lieka prie sudužusios geldos. „Tiesa apie Monaką yra tik viena, kad ten gyvenantys vyrai nori laisvės ir jie duoda savo taisykles. Jei moteris savęs negerbia ir nori tik turtingo vyro, aš iš karto vadinu ją pralaimėtoja. Nes ji niekada nebus laiminga, nes vyras jai duoda taisykles, jis turi pinigų, jis nori gyventi, kaip nori. Arba tu priimi tokį gyvenimą, gyveni kaip pelytė ir sakai, tik taip. Nori turtingo vyro? Parodyk savo charakterį, parodyk savo vertybes ir nebijok pasakyti, ko tu tikiesi nuo pirmos dienos. Na, o jei rūpi tik turtai, tai būsi nelaiminga, nes negausi nei pagarbos, nei meilės, nei rūpesčio. Kol būsi jauna ir graži, tol viskas bus lengva, o kai pasensi atsiras kita“, – sakė ji.

Piršlybų nesitiki

Modesta įsitikinusi, vyro pagarbą ir pripažinimą gali išsikovoti turėdamas tvirtą nuomonę, o ilgalaikius santykius išlaikyti tik sugebėdamas vienas kitam nenusibosti. Moteris neneigia, kad santykių pradžioje turėjo dalintis Johno dėmesiu su kitomis gražuolėmis, tačiau pajutus, kad tai tas žmogus su kuriuo nori praleisti visą gyvenimą nepabijojau pastatyti ultimatumo – aš arba kitos moterys. Ir jau penkerius metus džiaugiasi tik vienas kito kompanija. Tačiau nors moteris svajoja apie didelę šeima – tuoktis neketina. „Aš manau, kad jis niekada nepasipirš. Labai daug žmonių galvos, kokia esu kvaila ir dauguma moterų galvoja, kad tikrai nebūtų su vyru, jei planuose nebūtų vestuvių, nes kur pasitikėjimas? Aš žiūriu kitu kampu – kaip vyras gali pasitikėti moterimi, kuri atėjo visiškai iš niekur. Reikia pradėti gyvenimą nuo nulio ir kartu dirbti ir kurti šeimą. Bet mano situacijoje, kai vyras yra trisdešimčia metų vyresnis ir susikūręs sau stiprią gerovę. Jeigu jis būtų vedęs visas savo drauges, tai, visu pirma, jis būtų kvailys. Visų antra, yra moterys manipuliatorės ir trečia, kodėl negalima mylėti nesusituokus? Kodėl reikia tų kontraktų“, – sakė ji.

Modesta išsiskirti nebijo, sako niekada nelaikyčiau vyro įsitvėrus, jei pajusčiau, kad tapome vienas kitam nebeįdomiais. Moteris išgyvena tik dėl vieno – jog nesugebėtų rasti kito, tokio nuostabaus žmogaus. Jie santykius pradėjo nuo gražios, platoniškos draugystės. Lietuvė žavėjosi tuo, kaip vyras bendrauja su savo buvusiomis moterimis, todėl jaučiasi saugi. Sako, kad nei vienos nepaliko likimo valiai, o iš šių santykių jaučiasi gavusi daugiau, nei milijoną sąskaitoje. Taip pat ir galimybę augti, tobulėti ir savo labdaringas idėjas paversti realybe.

„Aš esu labai didelė realistė. Žinau, kad šiandien turiu nuostabų draugą. Žinau, kad jeigu vieną dieną kažkas atsitiktų, jog mes būtume nebe kartu – žinau, kad prarasčiau apie 80 procentų draugų. Aš neturiu visiškai susikūrusi jokios materialinės gerovės. Aš tikrai neturiu pinigų, visi turbūt galvoja, kad mano banko sąskaitoje yra kažkokios sumos beprotiškos, bet aš gyvenu kukliai, perku autobuso bilietus, pigiausius skrydžius. Aišku, ilgus skrydžius skrendame biznio klasėje. Turiu mintyje, kad kasdienybė yra paprasta, nes žinau, kad ir kas benutiktų, aš negaliu skrajoti ir svajoti, aš visą laiką ant žemės“, – sako ji.

Vyro turtai siekia 2,5 milijardų dolerių

Toks pats žemiškas yra ir Johnas, šiandien 2,5 milijardų dolerių vertinamą turtą jis uždirbo nuo visiško nulio. Vyras žino, kas yra skurdas ir sunkus gyvenimas. Todėl, nors ir turėdamas tiek pinigų, kad užtektų ir kelioms kartoms gyventi oriai, Johnas taupo. Patys važiuoja į turgų bei ūkininko namus, perka akcijines prekes. Modesta sako, kad jie paprasčiausiai gerbia pinigus.

„Žmonės galvoja, kad aš gyvenu rūmuose, iš tikrųjų taip nėra. Mes patys važiuojame mašinomis, patys tvarkomės kambarius, gaminame pusryčius, išsiplauname lėkštes, susitvarkome stalus, siurbiame grindis. Ruošiame vaikus į mokyklą. Mūsų kasdienybė yra paprasta. Johnas yra žmogus – tikras verslininkas. Jis mato, kur galima užsidirbti ir nori protingai leisti pinigus. Jis taupo pinigus, gerbia juos. Nuėję į parduotuvę mes pasižiūrime ir išsirenkame geriausią variantą. Įdedame visas pastangas, kad nebūtume kvaili“, – kalbėjo moteris.

Johnas taip pat nelepina nei vieno iš penkių savo vaikų. Verslininkas įsitikinęs, kad linkėdamas laimingo gyvenimo savo atžaloms, turi duoti meškerę, o ne žuvį. Išmintingas vyras moka už geriausius savo vaikų universitetus, tačiau nei vienas iš jų negyvena prabangiuose penthousuose ir nevažinėja superautomobiliais.

Po mirties 70 procentų  turto jis skirs labdarai, o laisvą laiką skiria tam, kad keistų žmonių sąmoningumą ir ugdytų pagalbos kitiems įpročius. „Mūsų tikslas, kad pasaulyje būtų tūkstančiai žmonių, kurie norėtų daryti gerus darbus, ugdyti žmones suprasti, kad tai labai svarbu. Sakoma, kad vienas lauke – ne karys, todėl mums reikia armijos“, – sako Modesta.

Komentarai

  • Tipo meile,

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų