"Delfi" nuotr.

Panevėžietę apvogė pirkimo įkarštyje prekybos centre

Panevėžietę apvogė pirkimo įkarštyje prekybos centre

 

Malonius šventinius rūpesčius panevėžietei aptemdė nepigiai jai atsiėjęs incidentas parduotuvėje.

Į policiją kreipėsi 57-erių panevėžietė ir pranešė šeštadienį, apie 10.30 val., pastebėjusi, jog dingo jos piniginė. Šią moteris trumpam buvo palikusi be priežiūros prie kasos prekybos centre Panevėžyje, Klaipėdos g. Piniginėje buvo banko ir nuolaidų kortelės, asmens dokumentai, sidabrinis pakabukas bei daugiau nei 200 Eur. Turto netekusi panevėžietė nuostolius įvertino 289 Eur.

Tą pačią dieną apie 14 val. 54-erių panevėžietis, atvykęs į nuolat negyvenamą sodybą Panevėžio rajone, Paįstrio seniūnijos Pakaušių kaime, pastebėjo, jog nuo ūkinio pastato durų nuplėšta spyna, išimtas gyvenamojo namo prieangio stiklas, sulaužyta durų spyna, o namo viduje suversti daiktai. Pavogtų daiktų kiekis ir vagių padaryta žala dar tikslinama.

Nuo vagių nukentėjo ir Pasvalio rajono, Kiemėnų kaimo 55-erių gyventojas.Vyras penktadienį, apie 17 val., pastebėjo, jog iš nerakinto sandėliuko ūkiniame pastate pavogtas benzininis pjūklas, iš pavėsinės – akumuliatorinis suktuvas ir elektrinis grąžyas. Nuostolis įvertintas 270 Eur.

 

 

 

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų