Panevėžiečio automobilyje – įspūdingas kontrabandinių cigarečių kiekis

Panevėžiečio automobilyje – įspūdingas kontrabandinių cigarečių kiekis

Panevėžio rajone sustabdytame automobilyje pasieniečiai aptiko beveik 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Nelegalius rūkalus vežęs panevėžietis sulauks tūkstantinės baudos. Taip pat teismas gali konfiskuoti automobilį, kuriuo gabenti rūkalai.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos ir Varėnos pasienio rinktinių Kriminalinės žvalgybos skyrių pareigūnai ir kolegos iš policijos Panevėžio rajone, Šilagalio kaime, patikrino automobilį „Audi 80“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo 54-erių panevėžietis.  Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

Audi 80“ viduje pareigūnai aptiko 498 pakelius cigarečių „Fest“, 1000 pakelių cigarečių „NZ Gold“ ir 500 pakelių cigarečių „Minsk Superslims“. Iš viso buvo rasti 1998 cigarečių pakeliai su baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojui gresia administracinė bauda nuo 5200 iki 6000 eurų. Teismas dar gali konfiskuoti automobilį „Audi 80“. Panevėžietis po apklausos paleistas, jam įteiktas šaukimas atvykti į teismą.

Audi 80“ ir cigaretės saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

 

Komentarai

  • Teisingai tokius reikia gaudyti ir bausti dar griesciau….tegu eina plytu nesioti ..o tai paskui furom prades varyti musu gerbemus SEIMUNUS papirkineti …labai nemandagu….kaip sake gerbemas DERZINSKIS…Feliksas Edmudavicius…..tik svari sazine ir ledine sirdis….pades mums….

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų